Co pod blat? Nóżki i podpórki.

Co pod blat? Nóżki i podpórki.

Urządzając wymarzoną kuchnię chcemy, aby ustawione w niej meble spełniały swoje funkcje przez długie lata. Kuchenne blaty, mimo wielu stawianych im wyzwań (np. wytrzymałość na obciążenia), muszą wyróżniać się trwałością, a przy tym nie tracić na estetyce. Ich sprzymierzeńcami będą systemy mocowań do blatów marki REJS – nogi i podpórki.

Wspomniane systemy mocowań do blatów składają się z trzech części. Są to rury, mocowania do blatu oraz podstawy. Elementy te mają różne kształty, można je w dowolny sposób zestawiać ze sobą i indywidualizować rozwiązania skrojone na miarę własnych oczekiwań. Nogi i stopki, które znalazły się w ofercie producenta z Rypina, będą nie tylko solidną podstawą blatów i szafek, ale także elementem dekoracyjnym naszych kuchennych aranżacji (np. te okrągłe doskonale sprawdzą się w klasycznych wnętrzach, a te kwadratowe – w nowoczesnych).

Zaawansowana technologia produkcji firmy REJS pozwala na tworzenie rozmaitych wariantów nóg i podpórek, zarówno jeśli chodzi o ich rozmiar, jak i kształt oraz kolorystykę. Dzięki temu w ofercie REJS znajduje się dokładnie to, czego potrzebujemy do uzupełnienia własnej, nawet indywidualnie tworzonej aranżacji. Znajdziemy tu nogi o przekroju koła lub kwadratu – mogą być one błyszczące, matowe lub ryflowane (dające efekt szorstkości). Szeroka gama barw daje duże możliwości wyboru. Możemy zdecydować się na następujące kolory: naturalny, stal szczotkowana, chrom, chrom satyna, nikiel satyna oraz czerń.

Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rypińskie przedsiębiorstwo oferuje nogi meblowe o różnych podstawach. Poza podpórkami, które „twardo trzymają się podłogi”, czyli płaskimi w formie kwadratu lub koła – możemy wybrać także te zakończone kółkiem. Takie rozwiązanie sprawi, że nasz mebel będzie bardziej „mobilny”.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację