Poznaj naszą firmę

Co Nowego

Zobacz więcej
diament meblarstwa rejs
02 listopada 2022

Diament Meblarstwa 2023

Z ogromną radością informujemy, że produkt Szuflada z koszem na bieliznę został laureatem 17tej edycji konkursu "Diament Meblarstwa"

Czytaj więcej
26 października 2022

Dziękujemy, że byliście z nami

Dziękujemy wszystkim Gościom, Klientom i Partnerom, którzy odwiedzili nas podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home w Nadarzynie. Jesteśmy przekonani, że nasze spotkania staną się początkiem nowych, fantastycznych tematów. To była prawdziwa przyjemność Was gościć. Do zobaczenia za rok!

Czytaj więcej

Firma Rodzinna

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. 29 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 700 zatrudnionych osób) i „know how” gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.

Nasze cele to doskonałość – zarówno w jakości, jak i profesjonalnej obsłudze Klienta. Dlatego taką troską otaczamy własną sieć dystrybucyjną, gwarantującą konkurencyjność cenową, dostawy w krótkim czasie, a także życzliwą i profesjonalną pomoc doradców.

Nasza Historia Pobierz prezentację

Nagrody i Certyfikaty

Zobacz więcej

Kariera
w REJS

REJS Spółka z o.o. jako pracodawca gwarantuje swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. Wśród wszystkich zobowiązań finansowych – płace pracownicze posiadają najwyższy priorytet. Przez 29 lat działalności Spółki nigdy nie nastąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzeń nawet o jeden dzień!

REJS Spółka z o.o. dbając o zespół pracowniczy uczestniczy w ciągłym doskonaleniu jego kompetencji poprzez dofinansowanie programu studiów wyższych lub podyplomowych. Organizuje także cykliczne akademie szkoleniowe podnoszące kwalifikacje stanowiskowe.

Czytaj dalej…

rekrutacja@rejs.eu

Aktualne Oferty Pracy

Specjalista ds. celnych
Rypin
Pracownik produkcji
Rypin

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację