Poznaj naszą firmę

Co Nowego

Zobacz więcej
09 września 2021

Nowy katalog Rejs już dostępny!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową wersją katalogu. Wersja online dostępna do pobrania tutaj, natomiast wersja papierowa do kupienia w placówkach Rejs lub w naszym sklepie internetowym.

Czytaj więcej
09 września 2021

Targi Warsaw Home 2021

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Warsaw Home w Nadarzynie. Będzie sporo nowości i niespodzianek. Do zobaczenia 27-30.10.2021 na stoisku D2.08.

Czytaj więcej

Firma Rodzinna

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. 25 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 700 zatrudnionych osób) i „know how” gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.

Nasze cele to doskonałość – zarówno w jakości, jak i profesjonalnej obsłudze Klienta. Dlatego taką troską otaczamy własną sieć dystrybucyjną, gwarantującą konkurencyjność cenową, dostawy w krótkim czasie, a także życzliwą i profesjonalną pomoc doradców.

Nasza Historia Pobierz prezentację

Nagrody i Certyfikaty

Zobacz więcej

Kariera
w REJS

REJS Spółka z o.o. jako pracodawca gwarantuje swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. Wśród wszystkich zobowiązań finansowych – płace pracownicze posiadają najwyższy priorytet. Przez 25 lat działalności Spółki nigdy nie nastąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzeń nawet o jeden dzień!

REJS Spółka z o.o. dbając o zespół pracowniczy uczestniczy w ciągłym doskonaleniu jego kompetencji poprzez dofinansowanie programu studiów wyższych lub podyplomowych. Organizuje także cykliczne akademie szkoleniowe podnoszące kwalifikacje stanowiskowe.

Czytaj dalej…

rekrutacja@rejs.eu

Aktualne Oferty Pracy

Specjalista ds. HR
Rypin
Pracownik produkcji
Rypin
Kontroler jakości
Rypin

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację