Poznaj naszą firmę

Co Nowego

Zobacz więcej
10 czerwca 2024

Grupa Rejs z Diamentem Forbesa 2024!

Mamy przyjemność poinformować, że Grupa REJS osiągnęła znaczący sukces, zdobywając Diament Forbesa w tym roku. To wyróżnienie zostało przyznane przez Miesięcznik Forbes na rok 2024 i dotyczy firm z przychodami ze sprzedaży przekraczającymi 250 mln zł. Dzięki temu osiągnięciu, REJS zajmuje wysoką, 48 pozycję w rankingu firm w województwie kujawsko-pomorskim, a także 903 miejsce w […]

Czytaj więcej
04 czerwca 2024

Zapraszamy na śniadanie z marką Rejs!

Zapraszamy na śniadanie z marką Rejs! Przyjdź i ciesz się śródziemnomorskim śniadaniem, pełnym pysznych przekąsek inspirowanych kuchnią z regionu Morza Śródziemnego. W trakcie spotkania przedstawimy nasze najnowsze produkty, w tym szuflady Ultra Box i Comfort Box, oraz systemy przesuwne firmy Laguna. Od 8:00 do 12:00 będziesz mógł cieszyć się wyjątkową atmosferą i zgłębić szczegóły naszej […]

Czytaj więcej

Firma Rodzinna

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. 29 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 700 zatrudnionych osób) i „know how” gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.

Nasze cele to doskonałość – zarówno w jakości, jak i profesjonalnej obsłudze Klienta. Dlatego taką troską otaczamy własną sieć dystrybucyjną, gwarantującą konkurencyjność cenową, dostawy w krótkim czasie, a także życzliwą i profesjonalną pomoc doradców.

Nasza Historia Pobierz prezentację

Nagrody i Certyfikaty

Zobacz więcej

Kariera
w REJS

REJS Spółka z o.o. jako pracodawca gwarantuje swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. Wśród wszystkich zobowiązań finansowych – płace pracownicze posiadają najwyższy priorytet. Przez 29 lat działalności Spółki nigdy nie nastąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzeń nawet o jeden dzień!

REJS Spółka z o.o. dbając o zespół pracowniczy uczestniczy w ciągłym doskonaleniu jego kompetencji poprzez dofinansowanie programu studiów wyższych lub podyplomowych. Organizuje także cykliczne akademie szkoleniowe podnoszące kwalifikacje stanowiskowe.

Czytaj dalej…

rekrutacja@rejs.eu

Aktualne Oferty Pracy

Mistrz/Mistrzyni
Rypin
Mechanik elektryk
Rypin
Mechanik maszyn
Rypin

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację