Poznaj naszą firmę

Co Nowego

Zobacz więcej
17 maja 2023

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na targach Interzum w Kolonii.

Czytaj więcej
05 kwietnia 2023

Targi Interzum 9-12.05.2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach Interzum. Wydarzenie odbędzie się w Kolonii od 9.05.23 do 12.05.23.

Czytaj więcej

Firma Rodzinna

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. 29 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 700 zatrudnionych osób) i „know how” gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.

Nasze cele to doskonałość – zarówno w jakości, jak i profesjonalnej obsłudze Klienta. Dlatego taką troską otaczamy własną sieć dystrybucyjną, gwarantującą konkurencyjność cenową, dostawy w krótkim czasie, a także życzliwą i profesjonalną pomoc doradców.

Nasza Historia Pobierz prezentację

Nagrody i Certyfikaty

Zobacz więcej

Kariera
w REJS

REJS Spółka z o.o. jako pracodawca gwarantuje swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. Wśród wszystkich zobowiązań finansowych – płace pracownicze posiadają najwyższy priorytet. Przez 29 lat działalności Spółki nigdy nie nastąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzeń nawet o jeden dzień!

REJS Spółka z o.o. dbając o zespół pracowniczy uczestniczy w ciągłym doskonaleniu jego kompetencji poprzez dofinansowanie programu studiów wyższych lub podyplomowych. Organizuje także cykliczne akademie szkoleniowe podnoszące kwalifikacje stanowiskowe.

Czytaj dalej…

rekrutacja@rejs.eu

Aktualne Oferty Pracy

Magazynier
Rypin
Referent ds. księgowości
Rypin
Operator wózka widłowego
Rypin

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację