Poznaj naszą firmę

Co Nowego

Zobacz więcej
28 lutego 2024

Zapraszamy na pierwszą w tym roku turę śniadań pod nazwą Francuskie śniadania z REJS!

Nasze spotkania to niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników wybornej kawy, kruchego pieczywa i innowacyjnych systemów meblowych. W programie między innymi prezentacja systemów przesuwnych utrzymanych w eleganckim odcieniu grafitu, oświetlenia, kolekcji uchwytów oraz prowadnic. Oprócz prezentacji innowacyjnych systemów meblowych, uczestnicy mogą spodziewać się pysznego poczęstunku w duchu francuskim, obejmującego aromatyczną kawę, wyborne sery i kruche croissanty. […]

Czytaj więcej
09 stycznia 2024

Dekores na targach 4 Design Days w Katowicach

Zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowej Strefy Dekores podczas 4 Design Days, które odbędą się w Katowicach w dniach 25–28 stycznia. To wydarzenie to jedno z najważniejszych spotkań wzornictwa użytkowego i architektury w Polsce, gromadzące najbardziej znanych twórców, architektów, projektantów oraz dostawców i producentów branży meblowej i aranżacji wnętrz. Dekores Grupa REJS, prezentująca swoją ekspozycję pod numerem […]

Czytaj więcej

Firma Rodzinna

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. 29 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 700 zatrudnionych osób) i „know how” gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.

Nasze cele to doskonałość – zarówno w jakości, jak i profesjonalnej obsłudze Klienta. Dlatego taką troską otaczamy własną sieć dystrybucyjną, gwarantującą konkurencyjność cenową, dostawy w krótkim czasie, a także życzliwą i profesjonalną pomoc doradców.

Nasza Historia Pobierz prezentację

Nagrody i Certyfikaty

Zobacz więcej

Kariera
w REJS

REJS Spółka z o.o. jako pracodawca gwarantuje swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. Wśród wszystkich zobowiązań finansowych – płace pracownicze posiadają najwyższy priorytet. Przez 29 lat działalności Spółki nigdy nie nastąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzeń nawet o jeden dzień!

REJS Spółka z o.o. dbając o zespół pracowniczy uczestniczy w ciągłym doskonaleniu jego kompetencji poprzez dofinansowanie programu studiów wyższych lub podyplomowych. Organizuje także cykliczne akademie szkoleniowe podnoszące kwalifikacje stanowiskowe.

Czytaj dalej…

rekrutacja@rejs.eu

Aktualne Oferty Pracy

Przedstawiciel Handlowy
Łomża
Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
Mistrz/Mistrzyni
Rypin

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację