Zawiasy do zadań specjalnych.

Zawiasy do zadań specjalnych.

W budowie mebli, które muszą być nie tylko estetyczne, ale też praktyczne, niezwykle istotna jest dbałość o szczegóły. To właśnie ona sprawia, że wyposażenie wnętrz (kuchni, garderób i innych) może służyć nam przez lata. Detale, takie jak zawiasy, choć nie są widoczne na pierwszy rzut oka – powinny być wybierane starannie i z rozwagą. Z pomocą w podjęciu decyzji przychodzi marka REJS.

 

Produkcja wysokiej jakości mebli to nie lada wyzwanie. Odpowiedni dobór wszystkich elementów jest tu bardzo ważny, ponieważ tylko harmonijnie uzupełniające się części składowe pozwolą nam cieszyć się produktem nie tylko ładnym, ale też trwałym i funkcjonalnym.

TECNO MINI

Niewielkie zawiasy wchodzące w skład systemu TECNO MINI to produkty o standardowym zastosowaniu do frontów lekkich, przeznaczone do puszki o średnicy 26 mm. Znajdziemy tu produkty o kącie otwarcia 110 do frontów nakładanych bliźniaczych oraz wpuszczanych.

TECNO

Systemy zawiasów TECNO sprawdzą się także przy nieco cięższych frontach szafek. Przeznaczone są do puszek o średnicy 35 mm oraz posiadają prosty system montażu frontu do szafki slide-on. Znajdziemy tu zawiasy o zastosowaniu standardowym, kątowym, równoległym i specjalnym (szeroki kąt).

SOFT CLOSE

Systemy SOFT CLOSE wyróżniają się na tle pozostałych znajdujących się w ofercie REJS tym, że zastosowano w nich tak zwany miękki dociąg soft-close, który zagwarantuje ciche użytkowanie szafek. Przeznaczone są do puszek o średnicy 35 mm. System Click on zapewnia szybki montaż frontu do szafki, a regulacja mimośrodowa pozwala ustawić front w odpowiedniej pozycji w jednym kroku. Znajdziemy tu zawiasy o różnych kątach otwarcia oraz do różnych rozwiązań szafek i zastosowań frontów meblowych (standardowe, kątowe, równoległe, specjalne - szeroki kąt otwarcia).

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację