Kariera

REJS Spółka z o.o. jako pracodawca gwarantuje swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. Wśród wszystkich zobowiązań finansowych – płace pracownicze posiadają najwyższy priorytet. Przez 30 lat działalności Spółki nigdy nie nastąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzeń nawet o jeden dzień! W REJS Spółka z o.o. dbamy o doskonalenie kompetencji pracowników ponieważ uważamy, że kwalifikacje prawidłowo dostosowane do celu dają szansę na maksymalizację wkładu każdego pracownika na rzecz rozwoju firmy.

REJS jako pracodawca

REJS Spółka z o.o. gwarantuje swoim pracownikom stabilność zatrudnienia oraz przejrzysty i sprawiedliwy system wynagrodzeń. Dbając o zespół pracowniczy organizujemy cykliczne akademie szkoleniowe, podnoszące kwalifikacje stanowiskowe. Nasza firma swój obecny kształt zawdzięcza pracy całego zespołu pracowników. W pracy promujemy współpracę, lojalność, elastyczność i aktywność. W ramach relaksu i wzajemnej integracji organizowaliśmy liczne atrakcje, wycieczki, wakacje kolonijne dla dzieci, bale i imprezy integracyjne. Pandemia zatrzymała nas w tych działaniach. Aktualnie promujemy wzajemne integracje wśród pracowników w mniejszych zespołach i są to zazwyczaj spotkania w klubach lub np. spływy kajakowe.

Wiesz, że ...

największa grupa wiekowa, ponad 30% wszystkich pracowników mieści się w przedziale 30-39 lat a średni wiek pracowników wynosi 39,5 lat?

kobiety w naszej firmie stanowią ponad 35% wszystkich pracowników?

najstarszy pracownik naszej firmy ma 69 lat a najmłodszy - młodociany ma 14 lat?

nasza firma skończyła 30 lat

staż pracy najdłużej pracującego pracownika wynosi 29 lat?

  • Skontaktuj się z nami:

    Iwona Kurkowska +48 451 166 704