Oferty Pracy

REJS Spółka z o.o. jako pracodawca gwarantuje swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. Polityka personalna firmy zakłada, że najważniejszym zasobem organizacji są ludzie. Odpowiednie kadry, zmotywowane, kompetentne, pracowite i ambitne są gwarantem rozwoju i utrzymania pozycji rynkowej naszej firmy jako wiodącego producenta i dostawcy akcesoriów do mebli w kraju i Europie. Dlatego w procesie rekrutacji badamy nie tylko kompetencje merytoryczne ale także motywację i gotowość do rozwoju kandydatów.

Dołącz do naszego zespołu

Stawiane pracownikom cele i zadania są oparte o ich rzeczywiste kompetencje i predyspozycje. To przyczynia się do maksymalizacji wkładu w rozwój Spółki każdego pracownika. REJS Spółka z o.o. swój obecny kształt zawdzięcza pracy całego zespołu pracowników, w której obowiązują zasady przejrzystości w działaniu i relacji międzyludzkich. Cenimy wartości takie jak szczerość, otwartość na drugiego człowieka, w pracy promujemy współpracę, lojalność, elastyczność i dyspozycyjność.

Jeśli akceptują Państwo te same cechy a wśród aktualnie dostępnych ofert znajduje się stanowisko odpowiadające Waszym predyspozycjom prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@rejs.eu

Ciągły rozwój naszej organizacji stwarza okazję do specjalizacji w określonych strukturach firmy. Nawet jeśli wśród aktualnie dostępnych ofert nie znajduje się stanowisko odpowiadające Państwa zainteresowaniom, chętnie zapoznamy się z CV kandydatów poszukujących pracy w obszarze inżynierii produkcji, technologii, sprzedaży. Odpowiemy na wybrane oferty.

Aktualnie rekrutujemy

Przedstawiciel Handlowy wielkopolskie
Bralin
Przedstawiciel Handlowy zachodniopomorskie
Szczecin
Specjalista ds. personalnych
Rypin

Nie widzisz oferty dla siebie? Złóż CV

Obszar sprzedaży
Obszar IT
Obszar produkcji
Obszar administracji

Aplikujesz na stanowisko:

Aplikujesz do działu:


  Wiesz, że ...

  największa grupa wiekowa, ponad 30% wszystkich pracowników mieści się w przedziale 30-39 lat a średni wiek pracowników wynosi 39,5 lat?

  kobiety w naszej firmie stanowią ponad 35% wszystkich pracowników?

  najstarszy pracownik naszej firmy ma 69 lat a najmłodszy - młodociany ma 14 lat?

  nasza firma 01.04.2023 roku skończy 30 lat?

  staż pracy najdłużej pracującego pracownika wynosi 29 lat?

 • Skontaktuj się z nami:

  Julita Pawlak 514 628 848