Technolog produkcji

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całej Polski. Zatrudniamy ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w Rypinie w województwie kujawsko-pomorskim.

Poszukujemy osób, które swoją wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem chciałyby wpływać na rozwój sieci sprzedaży i marki REJS. Poszukujemy osób komunikatywnych, z inicjatywą i chęcią do działania. Cenimy kompetencje w zakresie znajomości branży meblowej.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie konstrukcyjne i technologiczne nowych produktów,
  • modyfikacja istniejących produktów, wdrażanie zmian,
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej dla działu produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej produktów firmy,
  • sporządzanie kalkulacji powstających produktów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: mechanika,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się oprogramowaniem do projektowania Solid Edge, AutoCad/Cam,
  • znajomość zagadnień związanych ze spawalnictwem i obróbką metali,
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • rzetelność i dokładność wykonywanych projektów,
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych współpracowników;
  • atrakcyjny, uzależniony od wyników system wynagrodzeń oraz stabilizację zawodową;
  • praca w systemie jednozmianowym;
  • możliwość realnego awansu w strukturach firmy w przyszłościowej branży;
  • budżet na szkolenia zewnętrzne oraz cykliczne szkolenia wewnętrzne;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • wysoką kulturę współpracy.

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

Jesteś zainteresowany ofertą? Prześlij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@rejs.eu wraz z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację