Pracownik produkcji

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli.

Centrala firmy mieści się w Rypinie w woj. kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 700 pracowników. Grupa REJS skupia 4 zakłady produkcyjne, 18 punktów handlowych oraz 11 spółek partnerskich.

W związku z zapotrzebowaniem rynku na innowacyjne produkty, a co za tym idzie rozwojem działów produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zadania na stanowisku:

  1. obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  2. samodzielna kontrola jakościowa produktów,
  3. wypełnianie kart kontrolnych i dziennych raportów produkcyjnych,
  4. udział w szkoleniach,
  5. przeprowadzanie czynności konserwacyjnych w podległym obszarze,
  6. dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  1. gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  2. chęć podjęcia pracy długoterminowej,
  3. punktualność, zdyscyplinowanie,
  4. umiejętność pracy w zespole,
  5. zaangażowanie, uczciwość oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy,
  6. mile widziane: doświadczenie w pracy obsługi maszyn typu: prasy, zgrzewarki, giętarki.

Oferujemy:

  1. pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  2. pewne i terminowe wypłacanie świadczeń,
  3. długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po weryfikacji na okresie próbnym,
  4. podczas procesu rekrutacyjnego – możliwość bezpośredniego zapoznania się ze stanowiskiem na hali produkcyjnej.

Jesteś zainteresowany ofertą? Prześlij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@rejs.eu wraz z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację