What's new

See more
09 January 2024

Dekores na targach 4 Design Days w Katowicach

Zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowej Strefy Dekores podczas 4 Design Days, które odbędą się w Katowicach w dniach 25–28 stycznia. To wydarzenie to jedno z najważniejszych spotkań wzornictwa użytkowego i architektury w Polsce, gromadzące najbardziej znanych twórców, architektów, projektantów oraz dostawców i producentów branży meblowej i aranżacji wnętrz. Dekores Grupa REJS, prezentująca swoją ekspozycję pod numerem […]

Read more
26 September 2023

Swojskie smaki z REJS!

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią przyjemność spędzania chłodniejszych poranków przy aromatycznej kawie i sycących śniadaniach. To idealny czas na pozyskanie nowej wiedzy i inspiracji. Dlatego też mamy przyjemność ogłosić kolejną turę wyjątkowych porannych spotkań, które odbędą się pod hasłem "Swojskie Smaki z Rejs". Serdecznie zapraszamy projektantów, architektów wnętrz oraz stolarzy!

Read more

I organize my kitchen

Are you organizing your house or flat?

Find out about our offer

I produce furniture

assembly
Cargo mini boczne 150-200 Linia Variant Multi
Show more videos
REJS for Carpenters

Rejs – akcesoria meblowe

Oto alternatywa dla mebli seryjnych – meble na wymiar. Klienci poszukują rozwiązań stworzonych z myślą o ich potrzebach. Jak spełnić ich oczekiwania? Jak stworzyć meble marzeń, skrojone na ich miarę – estetyczne i funkcjonalne? Tu znajdziesz odpowiedzi.

Zobacz instrukcje i filmy pokazujące krok po kroku montaż produktów Rejs. Zapoznaj się z naszymi katalogami, ulotkami i szczegółowymi opisami konkretnych modeli. To pomoże Ci w doborze najlepszych rozwiązań i naprawdę ułatwi pracę!

Go to store

Are you professional? See offer we have for you!

Find out about our offer