Urządzam kuchnię

Kto nie marzy o kuchni jak z katalogu? Pięknej i zarazem funkcjonalnej, takiej, w której przygotowywanie posiłków jest przyjemnością. Kuchni, która jest sercem domu.
Jak stworzyć takie wnętrze. Jakie kolory i materiały wybrać, jak rozmieścić szafki i co w nich powinno się znaleźć? Tu znajdziesz inspiracje i praktyczne porady, które pozwolą Ci stworzyć kuchnię idealną.

Linia Maxima Evo

To coś więcej niż kolekcja 12 rozwiązań do zagospodarowania wnętrza szafek kuchennych – zarówno tych wysokich, rogowych, jak i niskich. To także niezawodne mechanizmy, które gwarantują 35 lat bezawaryjnej, komfortowej pracy. Jaskość wykonania, funkcjonalność rozwiązań – carg i szuflad, sprawia, że linia Maxima Evo to dobry wybór do kuchni.

Warto wiedzieć

12 listopada 2020

Porządek w szufladzie – jak go zrobić?

Większość z nas ma taką szufladę, w której jest wszystko… oprócz porządku. I o ile jedna taka szuflada jest do zaakceptowania, to bałagan we wszystkich – niekoniecznie..

Zobacz więcej
23 września 2020

Kuchenne must have.

Aby praca w kuchni była łatwa i przyjemna, należy to wnętrze odpowiednio zaaranżować i wyposażyć. I mowa tu nie tylko o meblach i sprzętach AGD, ale również akcesoriach mniej oczywistych. Oto 4 rozwiązania, które w funkcjonalnej kuchni są wręcz niezbędne!

Zobacz więcej
21 września 2020

Kuchnia w ciemnych barwach

Czerń i odcienie szarości coraz lepiej czują się w kuchennych aranżacjach. I to nie tylko w postaci dodatków, ale i na pierwszym planie. Jakie elementy mogą być ubrane w ciemne barwy i jak je wprowadzić do wnętrza, by go nie zdominowały?

Zobacz więcej
26 sierpnia 2020

Wszystko do kuchni w jednym miejscu.

Jeszcze nigdy paleta dostępnych produktów do wyposażenia wnętrz nie była tak bogata, a oferta materiałów i rozwiązań – tak szeroka. Jak wybrać w tym gąszczu propozycji coś sobie i klientom, z którymi współpracujemy? Jak i z czego stworzyć zabudowę kuchenną, która będzie spełniała oczekiwania i wpisywała się w aktualne trendy? Wszystko zależy od tego, gdzie będziemy szukać...

Zobacz więcej
17 sierpnia 2020

Projekt kuchni w 5 krokach

Stworzenie kuchni jak z marzeń nie musi być trudne. Aby przygotować odpowiedni projekt, należy spełnić kilka warunków i odpowiedzieć sobie na parę pytań. Oto jak to zrobić w pięciu prostych krokach.

Zobacz więcej
27 lipca 2020

Małe ułatwienia – co się może przydać w domu?

Czasami drobne i niepozorne akcesoria okazują się być bardziej pomocne niż duże i drogie urządzenia. Uchwyt zamontowany w odpowiednim miejscu, wygodny reling, system ułatwiający utrzymanie porządku w kuchennej szufladzie… to one często stanowią najlepszą receptę na uciążliwe niedogodności. Tylko na jakie rozwiązania warto zwrócić uwagę? I jakie nowości proponują obecnie producenci akcesoriów meblowych?

Zobacz więcej

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację