Urządzam kuchnię

Kto nie marzy o kuchni jak z katalogu? Pięknej i zarazem funkcjonalnej, takiej, w której przygotowywanie posiłków jest przyjemnością. Kuchni, która jest sercem domu.
Jak stworzyć takie wnętrze. Jakie kolory i materiały wybrać, jak rozmieścić szafki i co w nich powinno się znaleźć? Tu znajdziesz inspiracje i praktyczne porady, które pozwolą Ci stworzyć kuchnię idealną.

Linia Maxima Evo

To coś więcej niż kolekcja 12 rozwiązań do zagospodarowania wnętrza szafek kuchennych – zarówno tych wysokich, rogowych, jak i niskich. To także niezawodne mechanizmy, które gwarantują 35 lat bezawaryjnej, komfortowej pracy. Jaskość wykonania, funkcjonalność rozwiązań – carg i szuflad, sprawia, że linia Maxima Evo to dobry wybór do kuchni.

Warto wiedzieć

12 września 2021

Obowiązkowe akcesoria do szafek kuchennych

W aranżacji kuchni liczy się funkcjonalne wyposażenie. Postaw na systemy cargo i szuflady, do których masz swobodny dostęp, a codzienne gotowanie sprawi Ci jeszcze więcej radości. Pomyśl też o praktycznych akcesoriach do kuchennych szafek. Ociekarka do naczyń, półki obrotowe czy pojemniki do segregacji odpadów to tylko kilka elementów, od których zależy funkcjonalność Twojej kuchni. Sprawdź, co dokładnie Ci […]

Zobacz więcej
08 sierpnia 2021

Nowy porządek w kuchni, czyli zalety szafek cargo

Meble kuchenne wyposażone w system cargo to jeden z ulubieńców projektantów wnętrz. Nie bez przyczyny – to praktyczny patent, dzięki któremu maksymalnie wykorzystasz całą przestrzeń, a wszystko, czego potrzebujesz, masz na wyciągnięcie ręki. Gdy masz swobodny dostęp do kuchennych akcesoriów i produktów spożywczych, gotujesz z przyjemnością, a utrzymanie porządku to pestka. Sprawdź więc, dlaczego warto mieć w kuchni szafki typu cargo!

Zobacz więcej
Rejs kuchnia
08 czerwca 2021

W co wyposażyć kuchnię by była funkcjonalna?

Kuchnia nazywana jest sercem domu. Aby można w niej było komfortowo przygotowywać posiłki, trzeba bardzo skrupulatnie ją zaprojektować ...

Zobacz więcej
Kosze na śmieci JC
12 maja 2021

Kosze na śmieci – gdzie i jak je ustawić?

Gdzie najwygodniej ustawić kosze na śmieci? Wbrew pozorom odpowiedź „w szafce pod zlewozmywakiem” nie zawsze jest jedyną słuszną.

Zobacz więcej
Cargo midi boczne
12 maja 2021

Spiżarnia – dlaczego warto ją mieć?

Czy warto mieć spiżarnię? Albo chociaż spiżarkę? Na to pytanie odpowiedź może być tylko jedna – tak! I to nawet wówczas gdy gotujemy jedynie sporadycznie.

Zobacz więcej
Stelaż elektryczny czarny
06 kwietnia 2021

Stelaż elektryczny do biurka Futuro – pracuj wygodnie

Stelaż elektryczny Futuro polecany jest do tradycyjnych przestrzeni biurowych, sal konferencyjnych, ale także pokoi dziecięcych i biur domowych.

Zobacz więcej

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację