Новинки

Подробнее
26 сентября 2023

Swojskie smaki z REJS!

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią przyjemność spędzania chłodniejszych poranków przy aromatycznej kawie i sycących śniadaniach. To idealny czas na pozyskanie nowej wiedzy i inspiracji. Dlatego też mamy przyjemność ogłosić kolejną turę wyjątkowych porannych spotkań, które odbędą się pod hasłem "Swojskie Smaki z Rejs". Serdecznie zapraszamy projektantów, architektów wnętrz oraz stolarzy!

Больше
07 сентября 2023

Weź udział w II turze ULTRA PORANKÓW z Rejs

Firma REJS, po letniej przerwie, ponownie otwiera drzwi dla swoich klientów, zapraszając ich na niezwykłe ULTRA PORANKI, które rozpoczniecie niezwykle zdrowo od fit śniadania przygotowanego przez dietetyków.

Больше

Обустраиваю кухню

Обустраиваешь дом или квартиру?

Узнай больше по нашему предложению

Изготовляю мебель

Монтаж
Cargo mini boczne 150-200 Linia Variant Multi
Больше роликов
REJS для мебельщиков

Rejs — akcesoria meblowe

Oto alternatywa dla mebli seryjnych – meble na wymiar. Klienci poszukują rozwiązań stworzonych z myślą o ich potrzebach. Jak spełnić ich oczekiwania? Jak stworzyć meble marzeń, skrojone na ich miarę — estetyczne i funkcjonalne? Tu znajdziesz odpowiedzi.

Zobacz instrukcje i filmy pokazujące krok po kroku montaż produktów Rejs. Zapoznaj się z naszymi katalogami, ulotkami i szczegółowymi opisami konkretnych modeli. To pomoże Ci w doborze najlepszych rozwiązań i naprawdę ułatwi pracę!

К магазину

Ты профессионалист? Узнай по предлогаем для тебя!

Узнай больше по нашему предложению