Zapraszamy na pierwszą w tym roku turę śniadań pod nazwą Francuskie śniadania z REJS!

Zapraszamy na pierwszą w tym roku turę śniadań pod nazwą Francuskie śniadania z REJS!

Nasze spotkania to niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników wybornej kawy, kruchego pieczywa i innowacyjnych systemów meblowych.

W programie między innymi prezentacja systemów przesuwnych utrzymanych w eleganckim odcieniu grafitu, oświetlenia, kolekcji uchwytów oraz prowadnic.

Oprócz prezentacji innowacyjnych systemów meblowych, uczestnicy mogą spodziewać się pysznego poczęstunku w duchu francuskim, obejmującego aromatyczną kawę, wyborne sery i kruche croissanty. W godzinach od 8:00 do 12:00 będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych produktów oraz skorzystać z profesjonalnych porad.

To jednak nie wszystko! Każda osoba, która dokona zakupu otrzyma upominek, a dodatkowo będzie mogła skorzystać z atrakcyjnego rabatu w wysokości 5% na całą ofertę REJS (z wyjątkiem produktów Dekores i Blum) w dniu trwania akcji.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników do udziału w naszych spotkaniach! Niech to będzie niepowtarzalna okazja do delektowania się nowymi smakami, pomysłami i inspiracjami!

Szczegółowe terminy znajdziesz poniżej:

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację