Dekores na targach 4 Design Days w Katowicach

Dekores na targach 4 Design Days w Katowicach

Zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowej Strefy Dekores podczas 4 Design Days, które odbędą się w Katowicach w dniach 25–28 stycznia. To wydarzenie to jedno z najważniejszych spotkań wzornictwa użytkowego i architektury w Polsce, gromadzące najbardziej znanych twórców, architektów, projektantów oraz dostawców i producentów branży meblowej i aranżacji wnętrz.

Dekores Grupa REJS, prezentująca swoją ekspozycję pod numerem 38, przedstawi możliwości wzornicze i użytkowe komponentów do produkcji najpiękniejszych mebli. Ich kompleksowe i starannie przemyślane portfolio obejmuje kilka wyjątkowych marek, takich jak Krion i XTONE (należące do hiszpańskiej Porcelanosa Group), Abet Laminati, Formica, AGT, YILDIZ i StylFront.

Krion, ekologiczny materiał Solid Surface najnowszej generacji, charakteryzuje się twardością, wytrzymałością, przyjemnością w dotyku i łatwością obróbki. Można z niego stworzyć unikalne zabudowy, takie jak umywalki, zlewozmywaki czy piękne panele ścienne. Panele Fitwall, wykonane ze specjalnego materiału, doskonale naśladują naturalne drewno, cegłę, beton czy kamień, zapewniając niską emisyjność substancji lotnych.

Płyty XTONE to wielkoformatowe panele ze spieku kwarcowego, idealne na blaty i okładziny wewnętrzne. Blaty kompaktowe HPL STRATIFICATO Abet Laminati o grubości zaledwie 10 mm wyróżniają się trwałością i nowoczesnym wzornictwem, dostępne w 16 dekorach. Wysokociśnieniowe laminaty Formica doskonale imitują kamień i beton, łącząc funkcjonalność z estetyką.

Oferta AGT Supramat to płyty o nieskazitelnej powierzchni, doskonałe dla tych, którzy cenią funkcjonalność i łatwość utrzymania w czystości. Płyty YILDIZ z serii Sirius Lak oraz Superior Matt to lakierowane płyty z głębokimi kolorami i realistycznymi wzorami inspirowanymi metalem, kamieniem i drewnem. Marka StylFront proponuje fronty akrylowe, lakierowane, fornirowane i drewniane w szerokiej palecie wybarwień, z ciekawymi frezami.

Jeśli jesteście zainteresowani światem designu i architektury, serdecznie zapraszamy na 4 Design Days, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć naszą bogatą ofertę. Odkryjcie z nami możliwości tworzenia pięknych i funkcjonalnych przestrzeni!

 

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację