Szuflady takie jak chcesz

Szuflady takie jak chcesz

A gdyby systemy szuflady można było modyfikować tak, by pasowały do mebli nie tylko pod względem parametrów, ale też estetyki? Teraz Slim Box marki REJS można dostosowywać do indywidualnych wymagań. Dzięki innowacji w ich budowie, to od użytkownika zależy jakie fronty i boki będą miały jego szuflady.

Systemy Slim Box to jedne z najchętniej wybieranych obecnie szuflad do mebli kuchennych. Dzięki ich bardzo wąskim ściankom bocznym (o grubości zaledwie 13,4 mm), możemy optymalnie wykorzystać przestrzeń szafki. I to bez zmniejszenia ładowności – maksymalna ładowność szuflady to 40 kg. Dodatkowo sami wybieramy jej wymiary. Dostępne są w 6 głębokościach, 3 wysokościach i dowolnej szerokości, a także z bogatą ofertą organizacji wewnętrznej.

Ale to nie wszystko. W zależności od tego, czy zależy nam na jak najłatwiejszym dostępie do szuflad, czy na minimalistycznym efekcie – zdecydować się możemy na modele frontowe lub wewnętrzne. W przypadku tych pierwszych, możemy zamocować fronty drewniane lub drewnopochodne w dowolnym kolorze i wzorze. Te drugie natomiast, możemy schować za jednym wspólnym frontem i stworzyć niezaburzoną niczym płaszczyznę zabudowy.

Oba rodzaje szuflad możemy od teraz również dodatkowo modyfikować. Ścianki boczne, a w przypadku szuflad wewnętrznych – również przednie – dostępne są w kilku różnych wariantach. Ścianki mogą być wykonane z metalu w kolorze białym lub grafitowym. Mogą również stanowić połączenie metalu i szkła (transparentnego lub w kolorze antisol grafitowy), lub metalu i dowolnego innego wypełnienia o grubości 8 mm – np. wykonanego z płyty drewnopochodnej. Dzięki temu możemy dowolnie dopasować szufladę do naszych upodobań i estetyki całej kuchni – np. dobierając boczny dekor do wzoru korpusów lub frontów szafek.

Opcja wyboru boczków i ścianki przedniej dostępna jest w szufladach o wysokości 185 mm, i głębokościach: 450 i 500 mm. W sprzedaży modele te będą już w ostatnim tygodniu marca.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację