Nowe Cargo mini Slim Box – na rzeczy wąskie i wysokie

Nowe Cargo mini Slim Box – na rzeczy wąskie i wysokie

W kuchennych meblach przechowujemy najróżniejsze rzeczy – duże naczynia, zastawę i sprzęt AGD, stale uzupełniane produkty spożywcze, a także całkiem niewielkie akcesoria i drobiazgi. Jak sprawić, by każda z tych rzeczy miała swoje miejsce i była jednocześnie łatwo dostępna? Jak utrzymać porządek i ład? Receptą na ten problem jest dobranie odpowiednich akcesoriów meblowych do specyfiki konkretnych produktów.

Przepełnione meble to częsty widok w kuchennych wnętrzach – nawet w tych najprzestronniejszych. Próbując schować wszystkie najpotrzebniejsze produkty w szafkach położonych blisko miejsc gdzie najczęściej pracujemy – obok zlewozmywaka i kuchenki, rzadko jesteśmy w stanie utrzymać w nich ład.

W efekcie, wielokrotnie obok siebie stoją rzeczy z zupełnie innych bajek: zapasy produktów spożywczych – pudełka, butelki i słoiki, a także krucha zastawa, duże i nieporęczne garnki, a czasami również środki czystości… Wyjmując potrzebną w danej chwili rzecz nie raz jesteśmy zmuszeni przestawić kilka innych. Zdarza się, że w pośpiechu lub przez nieuwagę coś się przewróci, stłucze, wyleje… Kto nie zna takiego scenariusza?

Posegreguj i wysuń

Czy można go uniknąć? Oczywiście. Rozwiązaniem jest zamiana tradycyjnych szafek z drzwiczkami na systemy wysuwne – cargo lub szuflady, które ułatwią odpowiednie posegregowanie produktów i poprawią dostęp do nich. Ale iść możemy również jeszcze dalej. Aby w pełniejszy sposób dostosować kuchenną zabudowę do naszych potrzeb, możemy wyposażyć ją w akcesoria przeznaczone nie tylko do różnych rodzajów szafek, ale i do przechowywania konkretnych grup produktów. Mało tego, możemy sprawić, że całe wyposażenie będzie jednorodne i spójne.

Zadanie to ułatwi nam coraz szersza oferta akcesoriów meblowych np. szuflad Slim Box. Linia ta, w kwietniu tego roku została wzbogacona o kolejne rozwiązanie. Nowe Cargo Mini Slim Box przeznaczone jest do szafek o szerokości zaledwie 20 cm. Pozwala więc wykorzystać przestrzeń, w której tradycyjne szafki, ze względu na brak swobodnego dostępu do przechowywanych rzeczy -  nie sprawdzają się wcale.

Nowe Cargo Mini Slim Box

Jakie możliwości oferują poszczególne szuflady z linii Slim Box? W tych płytkich schować możemy drobiazgi jak np. sztućce i przyprawy. Warto je umieścić tuż pod blatem. W głębszych można przechowywać większe naczynia i garnki, a także… drobny sprzęt AGD jak blender, czy młynek do kawy. Z kilku szuflad stworzyć możemy poręczną i bardzo pakowną spiżarnię. Zaś nowe Cargo Mini Slim Box to idealne miejsce na wysokie butelki i słoiki, czy też – jeśli umieścimy je w strefie zmywania – środki czystości.

Cargo Slim Box zamontować można nawet w już istniejących szafkach, a w niektórych wypadkach również przy wykorzystaniu dotychczasowego frontu. System dostępny jest w dwóch głębokościach – 450 i 500 mm, co pozwala w pełni wykorzystać miejsce niezależnie od typu zabudowy. Montowane po przekątnej prowadnice z miękkim dociągiem i pełnym wysuwem – zwiększają stabilność. Dwie wysokości ścianek bocznych i komplet relingów pozwalają zabezpieczyć produkty przed przewracaniem się podczas otwierania i zamykania szuflad. Dopuszczalna ładowność wynosi 20 kg.

Podobnie jak wszystkie szuflady z linii Slim Box, cargo mini występuje w dwóch kolorach: białym i grafitowym. Dzięki temu wybrać możemy modele pasujące do aranżacji i kolorystyki wnętrza. Łączymy więc i funkcjonalność, i względy estetyczne.

 

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację