Chwyć swoją kuchnię za rogi!

Chwyć swoją kuchnię za rogi!

Być może zdarzało Ci się poczuć tę bezsilność – cokolwiek zrobisz i tak nie wygospodarujesz dość miejsca na przybory kuchenne. Gabaryty garnków skutecznie uniemożliwiają
Ci pomieszczenie ich w szafkach. Nie daj się jednak zapędzić swojej kuchni w kozi róg. Wykorzystaj pozornie najcięższą do zagospodarowania przestrzeń – narożniki.

W pierwszym momencie może Ci się to wydać wielce niepraktyczne. Trudno wyobrazić sobie szafkę zapewniającą pełny dostęp do przechowywanych garnków, naczyń i tym podobnych sprzętów. Firma REJS z Rypina podsuwa Ci jednak gotowe i kompletne rozwiązanie – szafki narożne
w kilku wariantach.

W pierwszej kolejności warto rozważyć inwestycję w Corner Front. Odnajdziesz je, odpowiednio, w dwóch liniach produktowych REJSU: Maxima Evo i Maxima. Różni je przede wszystkim dno. W przypadku Cornera Front w Linii Maxima EVO zastosowano materiał tworzywowy redukujący poślizg, co niejednokrotnie okazuje się być bardzo przydatną cechą. Linia Maxima z kolei proponuje Ci dno klasyczne, druciane. Każde ze wspomnianych rozwiązań umożliwia wybór wysokości zawieszenia kosza. Dodatkowo każdy z Cornerów Frontów zapewnia ładowność do 35 kilogramów oraz regulację frontu w trzech płaszczyznach. Dużą zaletą jest również zastosowanie prowadnicy kulkowej z dociągiem oraz możliwość dodania przegród do organizacji wewnętrznej.

Jeśli wspomniane rozwiązania nie spełniają Twoich oczekiwań, firma REJS proponuje Cornery zaprojektowane z jeszcze większą dbałością o Twój komfort. Corner Comfort (Linia Maxima EVO) oraz Corner Comfort (Linia Maxima) posiadają bowiem niezwykle wygodne uchwyty, dostosowane do szerokości dłoni. W przypadku tych szafek narożnych proponowany jest stelaż z mocowaniem dolnym. Systemy te udźwigną sprzęty o łącznej wadze do 25 kilogramów.

 

Linia Maxima ma dla wymagających jeszcze dodatkowe propozycje, które pomogą pomieścić
w narożniku Twojej kuchni garnki czy naczynia o znacznie większej masie. Udźwig rozwiązań typu Corner Combo, bo o nich mowa, wynosi bowiem maksymalnie 40 kilogramów. W tym przypadku REJS oferuje Ci również banalnie prosty dostęp do przechowywanych sprzętów, dzięki możliwości wysuwu szuflad. Corner Combo występuje w dwóch wersjach: 3/4 oraz 4/4. Pierwsza z nich posiada wcięcie umożliwiające dopasowanie jej do bardziej wymagających narożników. Poza tym każdy z Cornerów Combo umocowany jest na stelażu obrotowym (360o) z blokadą chroniącą przed uszkodzeniem szafki przy wysuwie szuflady.

Polska firma RES zadbała również o potrzeby klientów z mniej zasobnym portfelem. W wersji ekonomicznej (Linia Variant) masz do dyspozycji model z udźwigiem do 25 kilogramów. Corner Comfort 800 gwarantuje stabilność kosza na stelażu z mocowaniem dolnym. Dodatkowo zastosowano tu prowadnice kulkowe z miękkim dociągiem, który pozbawi Cię problemu
z domykaniem szafek.

Jak więc widzisz masz wiele opcji na to, by „chwycić swoją kuchnię za rogi”. Warto wybrać spośród nich idealne rozwiązanie dla Ciebie i zwiększyć funkcjonalność swojej kuchni.

 

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację