Zapraszamy na Warsaw Home!

Zapraszamy na Warsaw Home!

Już dosłownie za chwilkę w podwarszawskim Nadarzynie ruszają jedne z największych targów branży meblowej i wykończenia wnętrz w Polsce. Wśród wystawców Warsaw Home 2021 nie zabraknie firmy REJS. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenie naszej ekspozycji.

W dniach 27-30 października czekamy na Państwa na stoisku D2.08!

Po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, firma REJS do zbliżających się targów Warsaw Home przygotowuje się wyjątkowo starannie. Tym bardziej, że w Nadarzynie zamierzamy zaprezentować nie tylko pojedyncze nowości, ale całą nową linię produktową!

Maxima Puro, bo o niej mowa, to zupełnie świeży wariant naszych najpopularniejszych akcesoriów meblowych, a także zupełnie nowe rozwiązania funkcjonalne, ubrane w atrakcyjną stylistykę glamour. Oprócz niej na naszej ekspozycji będzie można zobaczyć nowe wydania systemów organizacji, szuflady w nowych kolorach i szereg akcesoriów przydatnych m.in. w łazienkach, garderobach i pomieszczeniach gospodarczych. Nie zabraknie też materiałów do produkcji mebli zebranych pod szyldem marki Dekores.

Ale na premierach produktowych nie zamierzamy poprzestawać. Podczas Warsaw Home chcielibyśmy Państwu zaprezentować również nasz nowy katalog produktowy, w którym szczegółowo przedstawiamy cały asortyment marki i możliwości jakie oferują poszczególne produkty.

Z kolei dla poszukiwaczy najnowszych trendów wzorniczych przygotowaliśmy „Trend Book” – wyjątkową publikację, w której przedstawiamy nowinki ze świata designu. Mamy nadzieję, że będzie on przydatnym zbiorem inspiracji i porad, które pomogą w aranżacji wnętrz i tworzeniu meblowej zabudowy.

Co jeszcze czeka na Państwa na ekspozycji nr D2.08. O tym przekonacie się już na miejscu!

Serdecznie zapraszamy

Zespół REJS

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację