Mistrz/Mistrzyni

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całej Polski. Zatrudniamy ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim.

Poszukujemy osób, które swoją wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem chciałyby wpływać na rozwój sieci sprzedaży i marki REJS. Poszukujemy osób komunikatywnych, z inicjatywą i chęcią do działania. Cenimy kompetencje w zakresie znajomości rynku mebli.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kierowanie działem produkcji,
  • realizacja i kontrola zamówień,
  • nadzór nad jakością produktów i półproduktów,
  • dbanie o prawidłowy przepływ półproduktów i produktów,
  • nadzór nad terminową realizacją zamówień,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • działania związane z realizacją funkcji kierowniczych: planowanie, kierowanie, motywowanie, adaptacja społeczno – zawodowa podległych pracowników,
  • inicjowanie usprawnień, optymalizacja istniejących procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie mile widziane techniczne,
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata w tym na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem,
  • znajomość przebiegu procesów produkcyjnych,
  • wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętności analityczne, planistyczne mile widziane techniczne.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość realnego rozwoju w przyszłościowej branży,
  • miłą atmosferę w dynamicznym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację