Uczniowie / Stażyści

Od wielu lat na rynku brakuje rąk do pracy. Nie zmieniła tego pandemia, a badania pokazują, że spowolnienie gospodarcze nie zmniejszy zapotrzebowania na wykwalifikowanych pracowników. Dziś biznes potrzebuje fachowców. Planując swoją przyszłość, wybierz mądrze. Nauka w szkole zawodowej gwarantuje Ci dobry zawód. Wybór odpowiedniej praktyki zawodowej umożliwi dobrą pracę w przyszłości. Firma REJS oferuje możliwość nauczenia Cię zawodu, który jest zaliczany do zawodów deficytowych nie tylko na lokalnym rynku pracy.
Staż zawodowy przeznaczony jest dla uczniów kształcących się w technikum. Daje możliwość poznania specyfiki danego zawodu, zdobycia cennego doświadczenia, poznania systemu pracy w firmie, a także pozwala sprawdzić zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce. Staż może być początkiem Twojej kariery zawodowej w firmie REJS. Zostań Zawodowcem, ucz się i zarabiaj z nami!

Zawody, w których kształcimy

Stolarz

wykonuje z drewna lub tworzyw drewnianych meble lub elementy potrzebne w budownictwie i wykończeniu wnętrz. Główne zadania stolarza: obróbka drewna i tworzyw drzewnych, dobór odpowiednich technologii i maszyn do obróbki, wycinanie i łączenie elementów drewnianych, obsługa obrabiarek do drewna (piły, frezarki, wiertarki i inne), oklejanie elementów.

Elektryk

projektuje, montuje, diagnozuje, naprawia instalacje elektryczne oraz urządzenia elektryczne, wykonuje przeglądy techniczne, naprawia maszyny, urządzenia, silniki elektryczne, instaluje oświetlenia i rozdzielnie elektryczne.

Mechanik pojazdów samochodowych

zajmuje się naprawą pojazdów, kontrolowaniem ich stanu technicznego, demontuje, montuje, reguluje zespoły i układy mechaniczne, a także naprawia lub wymienia wadliwie działające części lub zespoły.

Mechatronik

projektuje maszyny i urządzenia, dobiera odpowiednie systemy mechatroniczne (podzespoły, moduły, wskaźniki), wytwarza, obsługuje, sprawuje nadzór nad zespołami maszyn, potrafi przeprowadzić ich montaż i demontaż, jest odpowiedzialny za opracowywanie procesów technologicznych urządzeń i układów mechatronicznych.

Operator obrabiarek skrawających

obsługuje i utrzymuje w należytym stanie technicznym nowoczesne maszyny do obróbki skrawaniem: maszyny tradycyjne (tokarki, frezarki, szlifierki) oraz sterowane numerycznie (komputerowo/CNC), potrafi czytać rysunki techniczne.

Ślusarz

zajmuje się obróbką metalu – zarówno ręczną, jak i przy pomocy odpowiednich maszyn (szlifowanie, wiercenie, frezowanie itp.), potrafi czytać rysunki techniczne, zajmuje się konserwacją sprzętu mechanicznego, sprawuje kontrolę jakości wykonywanych detali.

Dołącz do grupy na Facebook

Wiesz, że ...

największa grupa wiekowa, ponad 30% wszystkich pracowników mieści się w przedziale 30-39 lat a średni wiek pracowników wynosi 39,5 lat?

kobiety w naszej firmie stanowią ponad 35% wszystkich pracowników?

najstarszy pracownik naszej firmy ma 69 lat a najmłodszy - młodociany ma 14 lat?

nasza firma 01.04.2023 roku skończy 30 lat?

staż pracy najdłużej pracującego pracownika wynosi 29 lat?

  • Skontaktuj się z nami:

    Julita Pawlak 514 628 848