Warsaw Home & Contract – wirtualny spacer 3D

Warsaw Home & Contract – wirtualny spacer 3D

Firma REJS przygotowała się do targów Warsaw Home & Contract wyjątkowo starannie. Przemyślany układ ekspozycji umożliwił prezentację nowości produktowych i pozwolił na przedstawienie szerokiego portfolio marki.

Każdy, kto gościł na stoisku firmy REJS, nie tylko obejrzał zaaranżowaną ze smakiem ekspozycję i wysłuchał opowieści o innowacyjnych rozwiązaniach. Przekonał się również, że marka ta ma oko do detali.
Już na wejściu firma postawiła na mocny akcent – gości witała imponujących rozmiarów wyspa wykonana z materiału solid surface marki KRION – niezniszczalnego, niewrażliwego na temperaturę, biodegradowalnego i przez to ekologicznego monolitu. A to był dopiero początek, gdyż wyspa to co najciekawsze kryła w sobie.

Z myślą o komforcie i estetyce
W ubranych w piękne dekory licznych szafach i szafkach tworzących targową ekspozycję, umieszczono wyjątkowe akcesoria meblowe, stworzone z myślą o przechowywaniu i organizacji mebli kuchennych, ale także łazienkowych i garderobianych.
– Organizacja i funkcjonalność to jest to, z czego słyniemy – mówi Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu marki REJS. - Prezentujemy na targach szeroką paletę różnorodnych rozwiązań pozwalających w pełni wykorzystać przestrzeń szafek i szuflad. Wśród nich znalazły się sprawdzone już systemy, jak: cargo w różnych rozmiarach i konfiguracjach oraz cornery. Niektóre z nich ubraliśmy w nowe kolory, inne lekko zmodyfikowaliśmy. Ale poza tym pokazujemy również nowości np. drewniane wkłady, które umożliwiają dowolne konfigurowanie wnętrza szuflad i wygodną organizację przypraw czy sztućców. To ciekawa alternatywa lub uzupełnienie wciąż dostępnych i cieszących się popularnością wkładów metalowych. Zależy nam, aby w ofercie REJS-u coś dla siebie znaleźli miłośnicy różnych stylistyk, dlatego dbamy o to, by była maksymalnie różnorodna, a jednocześnie wciąż absolutnie funkcjonalna i estetyczna. – dodaje Joanna Posadzy.

Dla środowiska
Na ekspozycji REJS nie mogło zabraknąć rozwiązań proekologicznych np. systemów do segregowania odpadów, które stanowią olbrzymie ułatwienie w codziennej trosce o środowisko. Ale to tylko jeden z ukłonów marki w stronę ekologii. Firma coraz mocniej stawia na recykling i już deklaruje jeszcze większe ograniczenie stosowania nowych surowców i materiałów, które w kolejnych latach – zgodnie z zamysłem marki, ma zastąpić tworzywo przetworzone. - Już teraz wykorzystujemy surowiec z recyklingu do produkcji koszy na bieliznę czy wspominanych systemów do segregowania odpadów. To dobry kierunek, więc z pewnością z niego nie zboczymy – wyjaśnia Joanna Posadzy.

Co dalej?
W przyszłym roku Rejs wprowadzi na rynek kolejne nowości. - Przechodzimy jeszcze bardziej do garderoby, będziemy projektować do przedpokoju, do wiatrołapu, chcemy pomyśleć też o nietuzinkowych rozwiązaniach do kuchni m.in. w planach mamy wdrożenie wkładów na kieliszki i butelki. – zapowiada Joanna Posadzy. – Nasze systemy idealnie funkcjonują w mieszkaniach o niewielkich metrażach, gdzie trzeba wykorzystać maksymalnie przestrzeń, a funkcje pomieszczeń często muszą się łączyć. Udowadniamy to podczas współpracy z Tomaszem Pągowskim, który zresztą odwiedził naszą targową ekspozycję. Wspólnie pracujemy na planie „Remont w 48 h”. Mamy nadzieję, że pomysły realizowane w ramach tego programu będą inspiracją dla naszych klientów. Zapraszamy więc do oglądania.

PODPISY POD ZDJĘCIA

Nadarzyn okazał się idealnym miejscem do przedstawienia szerokiej publiczności nowej linii produktowej Maxima Puro (na zdj.). To najświeższy wariant najpopularniejszych akcesoriów meblowych, jak również zupełnie nowe rozwiązania funkcjonalne, ubrane w atrakcyjną stylistykę.

W przestrzeni garderoby, wzrok przyciągały nowe, szalenie eleganckie wkłady do szuflad Slim Box. Proponowane są w dwóch odsłonach – w delikatnej bieli wyłożonej czarnym aksamitem i matowej czerni z miękkim aksamitem w kolorze miedzi. Oba warianty, niezależnie od koloru pozwalają łatwo i komfortowo uporządkować nieodzowne w garderobie dodatki. Równie praktyczne były i inne prezentowane na targach rozwiązania do szaf i garderób np. standardowe kosze z drutu, zaprezentowane w czarnym macie, który jest teraz bardzo modny.

Na ekspozycji nie zabrakło również propozycji do łazienek i toalet. I tu uwagę budziły niewielkie, ale sprytne i funkcjonalne rozwiązania np. pomysłowa osłona syfonu (na zdj.). Odpowiednio wyprofilowana wykonana z tworzywa osłona pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod umywalką, a jednocześnie zabezpiecza produkty przed upadkiem i zasłania sam syfon i przyłącza.

Krion – jeden z komponentów oferowany przez REJS pod marką Dekores to ekologiczny materiał solid surface najnowszej generacji, stworzony przez firmę należącą do Porcelanosa Group. Na Warsaw Home prezentowany był na specjalnie wydzielonej przestrzeni. Uwagę zwracał FitWall (na zdj.), czyli nowa okładzina mineralna idealnie imitująca beton, drewno i inne materiały, dzięki czemu można ją stosować w celach dekoracyjnych.

Targi Warsaw Home zbiegły się z rozstrzygnięciem konkursu „Diament Meblarstwa 2022”. Jury zadecydowało o uhonorowaniu aż trzech produktów marki Rejs, są nimi: linia akcesoriów do garderoby Maxima Puro, stelaż do szaf gospodarczych House Master i elektryczny stelaż biurka Futuro (na zdj.), który również można było zobaczyć na ekspozycji w Nadarzynie.

Podczas Warsaw Home premierę miał nowy katalog produktowy REJS, w którym szczegółowo przedstawiono cały asortyment marki i możliwości, jakie oferują poszczególne produkty. Z kolei poszukiwacze najnowszych trendów wzorniczych mogą sięgnąć po Trend Book – wyjątkową publikację opisującą najważniejsze zmiany jakie w ostatnich miesiącach zaszły w najpopularniejszych stylistykach.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację