Targi Interzum 9-12.05.2023

Targi Interzum 9-12.05.2023

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach Interzum w Kolonii, które odbędą się od 9 do 12 maja 2023 roku. Przedstawimy tam nasze najnowsze produkty i innowacje w dziedzinie systemów meblowych i akcesoriów.

Na naszym stoisku będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z naszym szerokim asortymentem systemów wysokich, koszy cargo, szuflad a także funkcjonalnych akcesoriów do mebli kuchennych. Dodatkowo, zaprezentujemy nasze najnowocześniejsze systemy oświetleniowe i dekoracyjne, zaprojektowane w celu podniesienia estetyki i funkcjonalności każdej przestrzeni mieszkalnej.

Nasz zespół ekspertów będzie do Państwa dyspozycji, aby udzielić szczegółowych informacji na temat naszych produktów i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania spełnią Państwa potrzeby i przewyższą oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, które znajduje się pod numerem D-058 w hali 07.1. W razie potrzeby, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji lub pomocy.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację