Siła Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Siła Polskiej Przedsiębiorczości 2015

  Z przyjemnością informujemy, że firma REJS uzyskała tytuł Siła Polskiej Przedsiębiorczości 2015 przyznany głosami znamienitej Kapituły Programu Siła Polski oraz opiniami redakcji niezależnych dodatków medialnych "Monitor Rynkowy" dodatek do Dziennika Gazety Prawnej i "Monitor Biznesu" dodatek do Rzeczpospolitej.
       W uzasadnieniu do nominacji napisano:
Nominacja do Siły Polskiej Przedsiębiorczości 2015 jest zatem wyrazem uznania naszej redakcji dla marki REJS Sp. z o.o. której wizerunek opiera się na doskonałej jakości i nowoczesnym wzornictwie asortymentu jak również na profesjonalnej obsłudze klienta, gdzie towary są łatwo dostępne w szerokim zakresie różnorodności, odpowiadającym indywidualnym zapotrzebowaniom klientów, dzięki czemu REJS Sp. z o.o. stał się jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie.
        Przyznanie tytułu Siła Polskiej Przedsiębiorczości jest dla nas potwierdzeniem słuszności prowadzonych działań w budowaniu nowoczesnego przedsiębiorstwa gwarantującego rozwój rynku i produktu w oparciu o wartości rodzinne.  

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację