REJS ma już 25 lat!

REJS ma już 25 lat!

Dokładnie ćwierć wieku temu – w kwietniu 1993 roku Jan Rejs wyprodukował w Rypinie pierwsze uchwyty. Pierwsze lata działalności przedsiębiorstwa nie były łatwe, ale firma od początku istnienia stanowiła cel i owoc wysiłków całej rodziny.
Zaangażowanie we wszystkie sfery działalności przedsiębiorstwa przyniosło efekty i stworzyło podwalinę obecnej organizacji firmy. Szczycimy się rodzinnymi wartościami i skupioną na społeczności lokalnej tożsamością. Dowodem tego jest przynależność naszego przedsiębiorstwa do zaszczytnego grona Firm Rodzinnych, godło Teraz Polska, a także szereg innych nagród i wyróżnień otrzymanych przez nas w konkursach branżowych i konsumenckich.
Dziś REJS to prężne, cieszące się szacunkiem przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 600 osób i sprzedające swoje produkty w całej Europie. Szybki rozwój firmy i dobra opinia jaką cieszy się nasza marka napawa nas prawdziwą dumą.
Główne obchody Jubileuszu 25-lecia REJS odbędą się podczas jesiennych targów Warsaw Home. Podczas tego branżowego spotkania odbędzie się m.in. wyjątkowy pokaz kulinarny. Już dziś zapraszamy Państwa na to wydarzenie.
Zaś w czerwcu spotkamy się na pikniku rodzinnym w Rypinie. Wśród atrakcji znajdą się ciekawe propozycje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W programie m.in. zawody sportowe, konkursy, smaczne jedzenie i występy muzyczne.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację