REJS – firma rodzinna

REJS – firma rodzinna

Jesteśmy firmą rodzinną i postanowiliśmy wyraźnie to zadeklarować. Przystąpiliśmy do Fundacji Firm Rodzinnych aby wspólnie krzewić wartości i dumę z naszej tożsamości.

     REJS to nazwa przedsiębiorstwa, marki wytwarzanych w nim produktów ale także nazwisko jej założycieli. REJS to firma rodzinna, o czym świadczą zaangażowane w jej działalność już dwa pokolenia właścicieli. Wartość rodzinną firmy podtrzymują też zatrudnieni pracownicy a także ich rodziny, często w drugim pokoleniu. Rodzinność i wszystkie związane z nią atrybuty w znacznym stopniu przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy w dużą, prężną organizację zatrudniającą ponad 500 pracowników, gdzie każdy ma swoją ważną rolę do spełnienia.

    Najważniejszym z atrybutów jest osobista odpowiedzialność właścicieli za biznes i jakość wytwarzanych produktów. Jako, że tak postrzegane podejście do biznesu jest ważną wartością i dumą postanowiliśmy komunikować o niej także nasze otoczenie.

     Wstąpiliśmy do zaszczytnego grona Firm Rodzinnych, zdobyliśmy Drzewko Firma Rodzinna – symbol rodzinności z korzeniami. Z obserwacji rynku wiemy, że klienci wybierają produkty polskie, szukają potwierdzenia źródła ich pochodzenia. Dla nas patriotyzm gospodarczy jest cenną wartością, ponieważ buduje odpowiedzialność nie tylko za swój biznes ale także odpowiedzialność społeczną za najbliższe środowisko lokalne.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację