Premiera nowej marki DEKORES podczas Targów Warsaw Home!

Premiera nowej marki DEKORES podczas Targów Warsaw Home!

Marka DEKORES to nowa propozycja grupy REJS obejmująca materiały dekoracyjne – płyty, blaty, fronty i kompozyty wykorzystywane do produkcji pięknych i unikalnych mebli i wnętrz. W jej ramach funkcjonują obecnie dwa brandy.

Produkty włoskiej firmy SM’art to wysokiej jakości laminaty i płyty o wyczuwalnej pod palcami, głębokiej strukturze synchronicznej idealnie współgrającej z zastosowanym dekorem. Inspirowane drewnem lub kamieniem, utrzymane w bogatej palecie kolorystycznej, wzory płyt i blatów pozwalają na tworzenie mebli w najróżniejszych stylach – pięknych i komfortowych. Oferta obejmuje płyty drewnopochodne, obrzeża wzdłużne i poprzeczne, a także blaty kompaktowe o niezwykłej trwałości i wytrzymałości na działanie czynników zewnętrznych – wilgoci, temperatury, uszkodzeń mechanicznych i promieni UV.

KRION to z kolei ekologiczny materiał Solid Surface najnowszej generacji, stworzony przez firmę należącą do Porcelanosa Group. Do złudzenia podobny do kamienia, jest jednocześnie ciepły w dotyku, łatwy w utrzymaniu w czystości, a także – w obróbce. Umożliwia tworzenie fantazyjnych projektów mebli i całych zabudów, bez widocznych spoin. Dostępny jest w wielu kolorach i wymiarach.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację