Nagroda WEKTOR 2021 – podziękowania od Właściciela

Nagroda WEKTOR 2021 – podziękowania od Właściciela

Szanowni Państwo,

kiedy w 2020 roku przyszła do nas pandemia ogarnął nas wszystkich niepokój. Jako przedsiębiorcy zastanawialiśmy się jak te zawirowania wpłyną na stabilność procesów produkcyjnych i handlowych, utrzymanie miejsc pracy dla naszych pracowników.

Dziś wiemy, że ten czas był łaskawy dla mojej firmy. Myślę jednak, że to nie przypadek a potencjał, który stworzyliśmy przez wiele lat ciężkiej pracy. Firma nasza kończy w tym roku 29 lat, rok po roku budowaliśmy jej struktury, potencjał produkcyjny i handlowy oraz rynek klientów. Ta praca wymagała wiele trudnych decyzji, wiele wyrzeczeń, także niepowodzeń, które stanęły na naszej drodze. Dekada po dekadzie budowaliśmy stabilną pozycję na rynku akcesoriów mebli a także opinię solidnego zleceniobiorcy dla wielu znanych i światowych marek. Przyjmowaliśmy wskazówki organizacyjne żeby stać się równorzędnym partnerem biznesowym. Posiadamy potencjał, żeby kształtować rynek krajowy, budować krok po kroku strategię, którą wytyczyliśmy na najbliższe lata.

To strategia bezpiecznego rozwoju właśnie, budowana konsekwentnie pozwoliła nam przetrwać niejedno zawirowanie w tym także pandemię i stworzyć stabilne środowisko pracy.

Nasza firma jest znana na rynku w Polsce a także za granicą. Jest dostrzegana także w środowisku biznesowym, czego wyrazem jest nagroda WEKTOR 2021, która została przyznana przez Kapitułę składającą się z laureatów tej nagrody w latach ubiegłych oraz Prezydenta PRACODAWCÓW RP Pana Andrzeja Malinowskiego. Doceniono naszą firmę za „wieloletnie, konsekwentne budowanie wysokiej klasy przedsiębiorstwa oraz za osiągnięcie stabilności i bezpieczeństwa biznesowego, opartego na zróżnicowaniu produkcji i różnorodności rynku”

Jako załoga i właściciele firmy REJS chcielibyśmy podzielić się z Wami tym sukcesem, ponieważ wiemy, że rozwój, budowanie potencjału firmy to także współpraca ze sprawdzonymi partnerami handlowymi. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i możemy razem pracować na wspólny sukces.

Z najlepszymi życzeniami

Jan Rejs

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację