Firma REJS sponsorem SPR Wisły Płock.

Firma REJS sponsorem SPR Wisły Płock.

Biznes i sport, choć na pierwszy rzut oka odmienne, mają ze sobą dużo wspólnego: ogromny potencjał wzajemnego wspierania się i uzupełniania – przyświecają im podobne cele i wartości. Według nas obie te dziedziny wymagają wytrwałości i ciągłego doskonalenia się. Ponadto powinny opierać się na idei zdrowej rywalizacji.
Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z SPR Wisłą Płock? Powodów jest wiele. Wyróżniamy się niemal dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, tworzymy ponad 500 miejsc pracy i kierujemy się, właściwie na każdym polu, rodzinnymi wartościami. Intuicja i zamiłowania założycieli firmy w dużym stopniu wpływają na podejmowane przez markę decyzje. Tak było również przy rozpoczęciu współpracy pomiędzy firmą REJS a klubem sportowym SPR Wisła Płock. Założyciel firmy, Jan Rejs, będąc miłośnikiem sportów drużynowych (zwłaszcza piłki ręcznej), postanowił wesprzeć klub, któremu kibicował. Korzystna dla obu stron współpraca okazała się na tyle owocna, że w sezonie 2016/2017 postanowiono rozszerzyć jej zakres. Dzięki temu dziś możemy oglądać logotyp marki między innymi na koszulkach zawodników.
Nasza firma w swoich celach zawarła popularyzację aktywności fizycznej, zwłaszcza sportów zespołowych. Działalność biznesowa i sporty drużynowe mają wiele wspólnego. Na ogólny sukces (czy to firmy, czy klubu sportowego) składa się bowiem ciężka praca całego zespołu, niekiedy wymagająca poświęceń i ogromnego zaangażowania każdej jednostki.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację