Cargo Mini REJS w konkursie Dobry Wzór

Cargo Mini REJS w konkursie Dobry Wzór

Cargo Mini marki REJS zostało rekomendowane do prestiżowego konkursu Dobry Wzór 2019, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Nagroda ta, to jeden z najważniejszych laurów polskiego designu.

Cargo Mini to systemy koszy zamocowane na wytrzymałych stabilnych prowadnicach. Przeznaczone do szafek podblatowych, dzięki pełnemu wysuwowi gwarantują bezproblemowy dostęp do wszystkich przechowywanych w nich produktów. Dzięki szerokiemu asortymentowi systemów cargo – ich różnym rozmiarom (szer. od 15 cm!), modelom i rodzajom wykończenia, użytkownik może dostosować je do specyfiki produktów, które zamierza schować w danej szafce, a także stylistyki zabudowy meblowej.

Do wyboru REJS proponuje systemy na stelażu bocznym lub dolnym; mechanizmy dwupoziomowe z dnem ażurowym jak również pełnym wykonanym z tworzywa lub płyty. Ofertę uzupełniają systemy organizacji, pozwalające na szybkie przesuwanie relingów zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami użytkownika.

Przyznawany już od ponad 25 lat Dobry Wzór to pierwsza i najbardziej prestiżowa polska nagroda w dziedzinie wzornictwa i designu. Do uczestnictwa w konkursie nie można się zgłosić samemu. Uczestnikami rywalizacji mogą być wyłącznie firmy zaproszone do wzięcia udziału przez grono niezależnych ekspertów. Powołani przez IWP specjaliści sami wskazują produkty i usługi, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Nagroda przyznawana jest przez IWP w kilku kategoriach (m.in. dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania). Wszystkie biorące udział w konkursie produkty i usługi są poddawane dwuetapowej ocenie. W pierwszej eksperci wyłaniają finalistów, w drugiej zaś, multidyscyplinarne jury wskazuje laureatów konkursu.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację