Byliśmy na EuroShop 2020!

Byliśmy na EuroShop 2020!

Firma REJS znalazła się w gronie 2.300 wystawców z 57 krajów świata, którzy zaprezentowali swoje produkty podczas EuroShop 2020 – zakończonych kilka dni temu największych targów handlu detalicznego. Organizowaną w Düsseldorfie imprezę od 16 do 20 lutego odwiedziło aż 94.000 osób!

EuroShop to obecnie najważniejsza i największa platforma globalnej społeczności detalicznej, skupiająca się m.in. na wyposażeniu sklepów, sprzedaży i reklamie. W dobie cyfryzacji handlu, impreza ta udowadnia, że na rynku jest miejsce dla tradycyjnych offlinowych sklepów. W jej ramach można było zobaczyć jak tworzyć, projektować i wyposażać nowoczesne placówki handlowe, by były zarazem atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne.

Ekspozycja firmy REJS znakomicie wpisała się w charakter imprezy. Pokazaliśmy jak za pomocą naszych akcesoriów meblowych stworzyć komfortowe i estetyczne sklepowe zabudowy. Na naszym stoisku zobaczyć można było cały przekrój potrzebnych elementów – od wieszaków, wsporników i uchwytów, po duże stelaże i całe regały.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację