Funkcjonalność i piękno powinny iść w parze ‒ linia Maxima PURO

Funkcjonalność i piękno powinny iść w parze ‒ linia Maxima PURO

Chcesz, aby Twoje akcesoria meblowe były zarówno praktyczne, jak i estetyczne? Zależy Ci na zachowaniu porządku w poszczególnych szafkach kuchennych czy szafie na ubrania? Jeśli tak, przeczytaj artykuł i poznaj nową linię produktów ‒ Maxima PURO. W kolekcji znajdują się różnorodne szuflady, cargo i cornery, które są niezwykle funkcjonalne, trwałe i zachwycają swoim oryginalnym wyglądem.

Wygodna i piękna kuchnia

Nie bez przyczyny mówi się, że kuchnia jest sercem każdego domu. Poza przygotowywaniem i spożywaniem posiłków często jest miejscem spotkań rodziny czy przyjaciół. Na pewno zależy Ci na tym, aby pomieszczenie było przyjazne dla domowników i gości. Dlatego projektując wnętrze, poza stylem, kolorem ścian czy ilością dodatków, musisz wziąć pod uwagę akcesoria meblowe. Linia Maxima PURO prezentuje idealne artykuły do kuchennych szafek. Wśród oferowanych produktów znajdują się Cargo Mini Boczne i Dolne, Cargo Maxi oraz Cargo Corner, przeznaczone do różnorodnych mebli ‒ różniących się wielkością, położeniem i łatwością dostępu.

Poza powyższymi propozycjami w katalogu są szuflady w różnych wysokościach i szerokościach. W zależności od indywidualnych potrzeb można zamontować je za frontem meblowym lub umieścić w spiżarni.

Funkcjonalna garderoba

Kolejnym pomieszczeniem w Twoim mieszkaniu, w którym zastosowanie znajdą produkty z linii Maxima PURO, jest garderoba. W kolekcji dostępne są akcesoria, które idealnie sprawdzą się w szafach przeznaczonych na ubrania, buty, bieliznę i dodatki. Nakładki na obuwie, wkłady umożliwiające wygodną i szybką organizację odzieży to jedne z wielu przykładów artykułów, które powinny znaleźć się we wspomnianym wnętrzu.

Czym wyróżnia się linia Maxima PURO?

Opisywane przedmioty wyróżniają się na tle podobnych wyrobów szeregiem istotnych zalet. Wybierając linię Maxima PURO, możesz mieć pewność, że decydujesz się zarówno na funkcjonalność, jak i piękno. Akcesoria meblowe

  • są bardzo wytrzymałe – możesz w nich trzymać nawet ciężkie przedmioty bez obaw o to, że ulegną zniszczeniu,
  • pasują do wnętrz urządzonych w różnorodnym stylu – można je wykorzystać w rozmaitych pomieszczeniach,
  • doskonale się prezentują ‒ połączenie dwóch kolorów ‒ czerni i bieli na pewno przypadnie Ci do gustu; zachwyci Cię również klasyczny rysunek dębiny i minimalistyczne szkło,
  • cechuje łatwość montażu.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na opisywane akcesoria meblowe?

Powyższe zalety to jedne z wielu aspektów przesądzających o tym, że linia Maxima PURO doskonale sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Proponowane w kolekcji akcesoria meblowe szczególnie spodobają się osobom, które cenią porządek i wygodę.

Specjalnie zaprojektowane szuflady i cargo ułatwiają szybki dostęp do poszukiwanego w danej chwili przedmiotu. Co więcej, możesz mieć pewność, że przestrzeń w meblu została maksymalnie i rozsądnie wykorzystana. Ważny jest także mechanizm, na którym osadzono poszczególne akcesoria ‒ wytrzymałe systemy jezdne pozwalają na bezproblemowe użytkowanie (wysuwanie i zamykanie) nawet obciążonych szuflad.

Utrzymanie artykułów schowanych w szafkach we właściwym miejscu gwarantuje mata antypoślizgowa, która pasuje kolorystycznie do poszczególnych akcesoriów z kolekcji.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że linia Maxima PURO została wyróżniona prestiżową nagrodą ‒ Diamentem Meblarstwa 2022. Doceniono ją w kategorii strefy przechowywania, klasy premium. Ten fakt także świadczy o praktyczności, ponadprzeciętnej trwałości i wyjątkowym wyglądzie produktów znajdujących się w serii.

Linia Maxima PURO ‒ już dziś wyposaż swoje szafy w wygodne i piękne akcesoria

Już wiesz, dlaczego warto zdecydować się na opisywane wyżej artykuły. Zobacz, jakie jeszcze wyposażenie mebli proponuje REJS. Zapoznaj się z szerokim katalogiem i wybierz nowoczesne rozwiązania, które ułatwią Ci codzienne korzystanie z poszczególnych szaf, półek i szuflad. Postaw na praktyczność, wygodę i oryginalny wygląd produktów.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację