Urządzam kuchnię

Kto nie marzy o kuchni jak z katalogu? Pięknej i zarazem funkcjonalnej, takiej, w której przygotowywanie posiłków jest przyjemnością. Kuchni, która jest sercem domu.
Jak stworzyć takie wnętrze. Jakie kolory i materiały wybrać, jak rozmieścić szafki i co w nich powinno się znaleźć? Tu znajdziesz inspiracje i praktyczne porady, które pozwolą Ci stworzyć kuchnię idealną.

Linia Maxima Evo

To coś więcej niż kolekcja 12 rozwiązań do zagospodarowania wnętrza szafek kuchennych – zarówno tych wysokich, rogowych, jak i niskich. To także niezawodne mechanizmy, które gwarantują 35 lat bezawaryjnej, komfortowej pracy. Jaskość wykonania, funkcjonalność rozwiązań – carg i szuflad, sprawia, że linia Maxima Evo to dobry wybór do kuchni.

Warto wiedzieć

01 marca 2017

Chwyć swoją kuchnię za rogi!

Nie daj się zapędzić swojej kuchni w kozi róg. Wykorzystaj pozornie najcięższą do zagospodarowania przestrzeń – narożniki.

Zobacz więcej
01 marca 2017

Mini kuchnia – maxi rozwiązania

Tempo dzisiejszego życia sprawia, iż coraz częściej cierpimy na brak czasu. Sprowadzając temat do spraw związanych z kuchnią...

Zobacz więcej
01 marca 2017

4 X TAK dla szuflady z pojemnikami na odpady Linii Maxima

Wybór pojemnika na odpady zazwyczaj nie zajmuje nam zbyt wiele czasu. W większości przypadków są one i tak schowane w kuchennych szafkach. Poza tym wydaje się, że nie różnią się między sobą praktycznie niczym. Nic bardziej mylnego! Poniżej przedstawimy 4mocne argumenty, które przekonają Cię, że najlepszym wyborem do Twojej kuchni jest szuflada z pojemnikami na odpady Linii Maxima polskiej firmy Rejs.

Zobacz więcej
02 marca 2017

Sprytni zmieszczą w kuchni więcej!

Wiele gospodarstw domowych zmaga się na co dzień z nie lada wyzwaniem. Jak bowiem pomieścić w kuchni wszystkie niezbędne sprzęty, gdy do dyspozycji najczęściej mamy małą przestrzeń? Dodatkowo przechowywanie wszystkiego w szafkach nie jest takie proste – trudno bowiem odpowiednio zagospodarować przestrzeń, która również nakłada na nas ograniczenia poprzez konkretne wymiary, liczbę półek etc.

Zobacz więcej
02 marca 2017

Szuflada + komfort = Comfort Box

Takiego rozwiązania szuka chyba każdy z nas. Ile razy zdarzyło Ci się uderzyć o wysuniętą szufladę? Nie wspominając o tym, iż bardzo często zapewne „nurkujesz” w niej w poszukiwaniu potrzebnego Ci w tym momencie przedmiotu. Możesz położyć kres swoim trudnościom w domu, stawiając na proste i komfortowe rozwiązanie.

Zobacz więcej

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację