Praca w Rejs

REJS Spółka z o.o. jako pracodawca gwarantuje swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. Wśród wszystkich zobowiązań finansowych – płace pracownicze posiadają najwyższy priorytet. Przez 28 lat działalności Spółki nigdy nie nastąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzeń nawet o jeden dzień!

REJS Spółka z o.o. dbając o zespół pracowniczy uczestniczy w ciągłym doskonaleniu jego kompetencji poprzez dofinansowanie programu studiów wyższych lub podyplomowych. Organizuje także cykliczne akademie szkoleniowe podnoszące kwalifikacje stanowiskowe.

Stawiane pracownikom  cele i zadania są oparte o ich rzeczywiste kompetencje i predyspozycje. To przyczynia się do maksymalizacji wkładu w rozwój Spółki każdego pracownika. REJS Spółka z o.o. swój obecny kształt zawdzięcza pracy całego zespołu pracowników, w której zawsze obowiązywały zasady przejrzystości w działaniu i relacjach międzyludzkich. Cenimy wartości takie jak szczerość, otwartość na drugiego człowieka, w pracy promujemy kreatywność, współpracę, lojalność i dyspozycyjność. Jeśli akceptują Państwo te same cechy a wśród aktualnie dostępnych ofert znajduje się stanowisko odpowiadające Waszym predyspozycjom prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@rejs.eu

Ciągły rozwój naszej organizacji stwarza okazję do specjalizacji w określonych strukturach firmy. Nawet jeśli wśród aktualnie dostępnych ofert nie znajduje się stanowisko odpowiadające Państwa zainteresowaniom, chętnie zapoznamy się z CV kandydatów poszukujących pracy w obszarze inżynierii produkcji, technologii, sprzedaży.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Aktualne Oferty Pracy

Mistrz/Mistrzyni
Rypin
Mechanik elektryk
Rypin
Mechanik maszyn
Rypin
Operatorka/Operator maszyn stolarskich
Rypin
Technolog produkcji
Rypin
Pracownik produkcji
Rypin
rekrutacja@rejs.eu

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację