Praca w Rejs

REJS Spółka z o.o. jako pracodawca gwarantuje swoim pracownikom stabilność zatrudnienia. Wśród wszystkich zobowiązań finansowych – płace pracownicze posiadają najwyższy priorytet. Przez 28 lat działalności Spółki nigdy nie nastąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzeń nawet o jeden dzień!

REJS Spółka z o.o. dbając o zespół pracowniczy uczestniczy w ciągłym doskonaleniu jego kompetencji poprzez dofinansowanie programu studiów wyższych lub podyplomowych. Organizuje także cykliczne akademie szkoleniowe podnoszące kwalifikacje stanowiskowe.

Stawiane pracownikom  cele i zadania są oparte o ich rzeczywiste kompetencje i predyspozycje. To przyczynia się do maksymalizacji wkładu w rozwój Spółki każdego pracownika. REJS Spółka z o.o. swój obecny kształt zawdzięcza pracy całego zespołu pracowników, w której zawsze obowiązywały zasady przejrzystości w działaniu i relacjach międzyludzkich. Cenimy wartości takie jak szczerość, otwartość na drugiego człowieka, w pracy promujemy kreatywność, współpracę, lojalność i dyspozycyjność. Jeśli akceptują Państwo te same cechy a wśród aktualnie dostępnych ofert znajduje się stanowisko odpowiadające Waszym predyspozycjom prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@rejs.eu

Ciągły rozwój naszej organizacji stwarza okazję do specjalizacji w określonych strukturach firmy. Nawet jeśli wśród aktualnie dostępnych ofert nie znajduje się stanowisko odpowiadające Państwa zainteresowaniom, chętnie zapoznamy się z CV kandydatów poszukujących pracy w obszarze inżynierii produkcji, technologii, sprzedaży.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Aktualne Oferty Pracy

Magazynier
Rypin
Referent ds. księgowości
Rypin
Operator wózka widłowego
Rypin
Kierowca- magazynier
Jelenia Góra
Specjalista ds. sprzedaży Jelenia Góra
Jelenia Góra
Informatyk ds. systemu ERP
Rypin
Informatyk ds. sprzętowych
Rypin
Specjalista ds. sprzedaży Szczecin
Szczecin
Specjalista ds. eksportu
Rypin
Przedstawiciel Handlowy Rypin
Rypin
Kontroler jakości
Rypin
Technolog produkcji
Rypin
Przedstawiciel Handlowy wielkopolskie
Bralin
Przedstawiciel Handlowy zachodniopomorskie
Szczecin
Pracownik produkcji
Rypin
rekrutacja@rejs.eu

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację