Szafki narożne ‒ zalety tego rozwiązania

Szafki narożne ‒ zalety tego rozwiązania

Każdy właściciel niewielkiej kuchni doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiednie zagospodarowanie niemal każdego centymetra wnętrza ułatwi mu funkcjonowanie. Jeśli Twoje pomieszczenie do przyrządzania i spożywania posiłków także nie należy do największych, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na szafki narożne, które swoim stylem wpiszą się w nowoczesne czy klasyczne meble kuchenne i będą stanowić idealne miejsce do przechowywania wielu przedmiotów codziennego użytku. Sprawdź już teraz i urządź swoją kuchnię w innowacyjny sposób!

Zalety szafek narożnych

Opisywane rozwiązanie ma mnóstwo zalet. Za najważniejsze uznaje się zaoszczędzenie miejsca w kuchni i możliwość wykorzystania wolnej przestrzeni. Co równie istotne, szafki narożne pasują zarówno do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz, jak i tych urządzonych w klasycznym, skandynawskim czy prowansalskim stylu. Warto także zwrócić uwagę na stosunkowo prosty montaż wyrobów. Radzimy od niego zacząć cały proces ustawiania poszczególnych mebli, bez względu na to, czy wybrana narożna szafka kuchenna to model wiszący, czy do instalacji na podłodze.

Na tego typu produkty decydują się także właściciele kuchni o nietypowych kształtach.

Ogromny potencjał mebla ‒ co można przechowywać w kuchennej szafce rogowej?

Odpowiednie wykorzystanie przestrzeni szafki narożnej nie jest trudnym zadaniem. Ze względu na swoją głębokość, a także mnóstwo innowacyjnych rozwiązań (np. półki obrotowe), mebel pomieści wiele przydatnych przedmiotów. Można przechowywać w nim m.in.:

  • naczynia, np. garnki i patelnie,
  • niewielkie urządzenia do przygotowywania posiłków, np. toster, opiekacz, blender,
  • zastawę stołową ‒ przeznaczone na do dzień lub na specjalne okazje talerze czy sztućce,
  • artykuły spożywcze, np. kasze, ryż, makarony,
  • środki czystości.

Zorganizuj przestrzeń w swoim meblu

Aby jak najlepiej wykorzystać wszelkie zalety opisywanego produktu, warto zwrócić szczególną uwagę na wyposażenie szafek narożnych. Jako profesjonalna firma zajmująca się produkcją nowoczesnych systemów meblowych proponujemy różnorodne rozwiązania, które ułatwią dostęp do mebla ustawionego w rogu pomieszczenia.

Zależy nam na tym, aby uprościć Ci przechowywanie poszczególnych przedmiotów. Chcemy, żebyś mógł szybko zdjąć z półki czy wyjąć z szuflady potrzebny w danym momencie artykuł. Dlatego oferujemy m.in.:

  • systemy półek obrotowych, idealne do głębokiej zabudowy narożnej, w której możesz  trzymać sprzęt AGD,
  • półki Corner Optima z wysokim rantem, które płynnie się wysuwają ‒ idealne do umieszczenia na nich często używanych produktów, np. talerzy czy kubków,
  • kosze Corner comfort (np. z serii Maxima), w których miejsce mogą znaleźć środki czystości.

Funkcjonalność i trwałość poszczególnych systemów

Zadaniem każdej z wymienionych wyżej propozycji jest maksymalne zaoszczędzenie przestrzeni i łatwy dostęp do znajdujących się w szafce produktów. Zaletami wspólnymi opisywanych rozwiązań są funkcjonalność i praktyczność. Warto także zwrócić uwagę na najwyższą jakość i trwałość poszczególnych systemów, które zaskoczą Cię cichą i płynną pracą. Do wyboru są różne formaty i kształty wyrobów, które pozwalają dopasować narożne szafki kuchenne do danego wnętrza. Każdy produkt dostępny w asortymencie został dokładnie opisany ‒ zapoznaj się z informacjami dotyczącymi możliwości regulacji wysokości półek czy koszy, dopuszczalnego obciążenia czy rodzaju montażu.

         Szafka narożna Rejs silva corner Rejs Silva corner optima Rejs silva corner optima - szafka narożna

Zdecyduj się na innowacyjne rozwiązania w swojej kuchni

Już wiesz, jak zagospodarować przestrzeń w swojej kuchni i gdzie przechowywać naczynia, patelnie, czy drobny sprzęt AGD. Postaw na innowacyjne systemy półek obrotowych i wysuwanych koszy Corner Comfort I Corner Optima. Masz jakieś wątpliwości dotyczące organizacji pomieszczenia? Nie wiesz, jakie jeszcze akcesoria meblowe dobrać do wnętrza? Zainspiruj się propozycjami na stronie. W razie pytań możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, chętnie doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację