REJS – jakość od 30 lat

REJS – jakość od 30 lat

Takimi nagrodami nie sposób się nie chwalić. W tym roku kapituła konkursu Diamenty Forbesa aż dwukrotnie doceniła spółki Grupy REJS! Te prestiżowe nagrody, przyznane firmom REJS i ALUS, cieszą nas tym bardziej, że niedługo będziemy świętować 30-lecie przedsiębiorstwa. Diamenty z przyjemnością dołączamy do innych wyróżnień, jakie otrzymaliśmy w ostatnich latach: Diamentów Meblarstwa, Wektora, godeł Teraz Polska i licznych Laurów Konsumenta.

Diamentem Forbesa spółki Grupy REJS w 2023 roku zostały nagrodzone w dwóch kategoriach. REJS wyróżniono wśród firm, które osiągnęły przychody ze sprzedaży powyżej 250 mln złotych. Uplasował się na 20. miejscu w województwie kujawsko-pomorskim i 351 w rankingu ogólnopolskim. Z kolei ALUS – nasza spółka zależna, został uhonorowany Diamentem w kategorii firmy o przychodach na poziomie od 5 do 50 mln złotych.

Diamenty Miesięcznika Forbes to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych obecnie wśród polskich firm sektora prywatnego. Przyznawane są przedsiębiorstwom, które rozwijają się stabilnie i wyjątkowo dynamicznie. Do tego grona REJS z pewnością należy. Opierając się na 30-letnim doświadczeniu, odważnie wprowadzamy innowacje produktowe i rozszerzamy portfolio usług, by oferować systemy najwyższej jakości i jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku.

Lista nagród, które Grupa REJS i jej produkty otrzymały w ciągu 30 lat nie ogranicza się jednak do ostatnich wyróżnień. Jest znacznie dłuższa.

Od 2016 roku, niemal rokrocznie marka wyróżniana jest godłem Teraz Polska. Tytuł ten stanowi dowód uznania dla jakości oraz stabilności brandu i jego propozycji. A w roku 2021, właściciel i założyciel przedsiębiorstwa, Jan Rejs odebrał Wektora – nagrodę Pracodawców RP. Jak podano w uzasadnieniu, otrzymał ją: „za wieloletnie, konsekwentne budowanie wysokiej klasy przedsiębiorstwa oraz za osiągnięcie stabilności i bezpieczeństwa biznesowego, opartego na zróżnicowaniu produkcji i różnorodności rynków”.

Listę wyróżnień uzupełniają te przyznane nie samej marce, ale konkretnym rozwiązaniom proponowanym pod jej szyldem. Produkty REJS w ostatnich latach uhonorowano m.in. Diamentami Meblarstwa wydawnictwa BIZNES.meble.pl. Otrzymały je m.in. linia akcesoriów do garderoby Maxima PURO, stelaż do szaf gospodarczych House Master, elektryczny stelaż biurka Futuro i szuflada z dwoma koszami na pranie. Poszczycić się możemy również licznymi Laurami Konsumenta – Złotymi i Grand Prix. To szczególnie cenne dla nas wyróżnienia przyznawane są nie przez jury, ale samych konsumentów i użytkowników naszych rozwiązań.

Ponadto w 2019 roku Cargo Maxi z linii Maxima zostało laureatem pierwszej edycji konkursu Kuchnia – Wybór Roku. Tym samym zostało zaliczone do grona najbardziej innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań do wnętrz kuchennych. To znakomite potwierdzenie realizacji misji Grupy REJS, jaką jest tworzenie produktów i rozwiązań wysokiej jakości, zapewniających użytkownikom komfort i ergonomię.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację