Jak House Master pomaga uprzątnąć poświąteczny bałagan?

Jak House Master pomaga uprzątnąć poświąteczny bałagan?

Zazwyczaj po świątecznych uroczystościach, oprócz miłych wspomnień i rozpakowanych prezentów, zostaje nam również… bałagan. Aby ułatwić sobie sprzątanie, warto sięgnąć po sprytne akcesoria marki REJS, np. nowy system organizacji szafy gospodarczej House Master.

Choć z uwagi na pandemię, minione Święta Bożego Narodzenia większość z nas spędzała w znacznie mniej licznym gronie niż zazwyczaj, w wielu domach po świątecznych obiadach i sylwestrowej kolacji i tak zagościł nieporządek. Co prawda, każdy z nas ma inne „patenty” na jego pożegnanie i przywrócenie ładu, są jednak takie rozwiązania, które w tym zadaniu mogą okazać się bardzo przydatne. Jednym z nich jest nowość, którą właśnie wprowadza na rynek marka REJS – system organizacji szaf gospodarczych House Master.

Porządek w szafce ze środkami czystości

Stelaż House Master powstał z myślą o przechowywaniu i organizacji artykułów i akcesoriów służących do utrzymania porządku. Zaprojektowano go tak, by schowanie zmiotek, wiader, ścierek, środków czystości, a nawet odkurzacza nie nastręczało kłopotów. Koniec z bałaganem wśród detergentów czy przewracającymi się szczotkami.

Dostępny w wersji prawej i lewej stelaż przeznaczony jest do szafek o szerokości 400mm z drzwiami przesuwnymi lub osadzonymi na standardowych zawiasach. W wersji podstawowej obejmuje: trzy kosze/półeczki o różnych rozmiarach, listwę na trzy haczyki, specjalnie wyprofilowany wieszak na rurę odkurzacza i uchwyt na trzonki.

Kosze są wyłożone specjalną matą antypoślizgową, dzięki czemu butelki nie będą się przesuwały podczas wysuwania stelaża. Na najszerszym z nich bez problemu zmieścimy i wiaderko, i odkurzacz. System jezdny REJS z miękkim dociągiem gwarantuje płynny ruch podczas otwierania i zamykania, a dopuszczalne obciążenie na poziomie 20kg, umożliwia schowanie wielu produktów. 

House Master

Dostosuj do własnych potrzeb

Co ważne stelaż możemy dowolnie dopasowywać do własnych potrzeb i przyzwyczajeń. Każdy z elementów możemy zawiesić na odpowiadającej nam wysokości i – w razie potrzeby – przesunąć. Wersję podstawową House Master możemy też rozbudowywać np. o systemy organizacji wewnętrznej jak relingi lub dodatkowe uchwyty na szczotki. Te proste w budowie, wykonane z tworzywa akcesoria pozwolą nam szybko odstawić na miejsce mopy i szczotki oraz zabezpieczyć je przed upadkiem. Wystarczy wsunąć trzonek w odpowiednie miejsce i gotowe – szczotka na pewno się nie przewróci.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację