Funkcjonalna łazienka z wyposażeniem REJS

Funkcjonalna łazienka z wyposażeniem REJS

Niezależnie od tego, czy nasza łazienka jest dla nas tylko miejscem, w którym dbamy o higienę biorąc szybki prysznic, czy też jest miejscem relaksu, gdzie poddajemy się długim zabiegom pielęgnacyjnym – jedno jest pewne: musi być pomieszczeniem wygodnym. Niezależnie od metrażu powinna pomieścić sporo przedmiotów. Wszak lubimy mieć wszystko pod ręką.

Niezależnie od tego, jakim metrażem łazienki dysponujemy – aranżacja tego pomieszczenia potrafi spędzać sen z powiek. Wybrać wannę czy prysznic? Znajdzie się tu miejsce na pralkę? Gdzie przechowywać rzeczy do prania? Jakim meblom nie zaszkodzi wilgoć? Jak pomieścić tu wszystkie kosmetyki, z których na co dzień korzystają domownicy? Te pytania to tylko wierzchołek góry lodowej. Przed podjęciem ważnych zakupowych decyzji na lata – warto zapoznać się z ofertą firmy REJS, która zawiera produkty doskonale odnajdujące się w łazienkach.

Miej wszystko w zasięgu ręki

W łazience dobrze jest mieć wszystko nie tylko w zasięgu ręki, lecz także wzroku. Zwłaszcza, kiedy bierzemy prysznic w pośpiechu, tuż przed wyjściem do pracy. Czas jest na wagę złota i nie chcemy tracić go na poszukiwanie kosmetyków czy ręczników. Wspomniane poszukiwania nie są też pożądane podczas relaksujących wieczornych kąpieli. Warto więc pomyśleć o różnego rodzaju półkach, na których ustawimy te rzeczy, których używamy najczęściej. Sprawdzi się tu czteropoziomowa półka o wymiarach 350 x 230 x 820 mm, którą znajdziemy w asortymencie firmy REJS. Producent oferuje nam też bardzo praktyczny,
wykonany z drutu, koszyk Mikrus, w którym możemy umieścić np. żel pod prysznic i szampon do włosów. Jego konstrukcja pozwala na łatwe utrzymanie czystości.

Co z ręcznikami i bielizną?

Przechowywanie ręczników w łazience jest bardzo wygodne – warto znaleźć na nie trochę miejsca. Nie możemy zapomnieć, że potrzebują one (podobnie jak pościel) odpowiedniej wentylacji, którą zapewnią ażurowe szuflady MD marki REJS (dostępne w różnych rozmiarach, głębokościach i kolorach). Szuflady te zostały wyposażone w prowadnice rolkowe częściowego wysuwu, które gwarantują stabilność i płynność ruchu. Dzięki szufladom unikniemy nieprzyjemnego zapachu i utrzymamy świeżość ręczników.

Jeśli w naszym domu nie możemy pozwolić sobie na osobne pomieszczenie, które przeznaczymy na pralnię – to właśnie łazienka często przejmuje tę funkcję. Warto więc znaleźć w niej odrobinę miejsca na kosz na bieliznę. W ofercie REJS są trzy rodzaje takich koszy w różnych rozmiarach. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się ten składany, który w razie potrzeby łatwo można schować.

Szuflady w łazience

W łazienkach doskonale sprawdzą się także szuflady Comfort Box, dostępne w różnych rozmiarach i wysokościach. Pozwalają one na pełny wysuw, więc wyjmowanie z nich potrzebnych w danej chwili przedmiotów nie nastręcza żadnych trudności.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację