Nowe porządki w szufladach Slim Box.

Nowe porządki w szufladach Slim Box.

Posprzątanie w kuchennych szafkach nie zawsze jest tożsame z zaprowadzeniem w nich ładu na dłużej. Bałagan często wraca już po kilku dniach. Jak go uniknąć? Receptą na wprowadzenie i utrzymanie porządku są akcesoria meblowe. Na przykład nowe ramy, przegrody i wkłady do szuflad Slim Box marki REJS.

Najpierw rosnąca irytacja na pogłębiający się nieporządek wśród kuchennych produktów. Długie minuty marnowane na szukaniu potrzebnych w danej chwili przedmiotów, bezsensowne nerwy i złość. Następnie decyzja – „posprzątam jak tylko będzie chwila”. A gdy ta chwila nadchodzi – przed nami żmudne segregowanie kuchennych drobiazgów, później układanie, przekładanie, a nierzadko również ich upychanie po szafkach i szufladach. I gdy w końcu mamy nadzieję, że sprzątanie mamy za sobą, najczęściej zaledwie po kilku dniach, znów mamy bałagan.  

Kto nie zna takiego scenariusza? A przecież, aby go uniknąć wystarczy odpowiednio zorganizować i wyposażyć szafki i szuflady w akcesoria meblowe. Dobrym przykładem są dostępne w sklepach od czerwca tego roku systemy organizacji wewnętrznej do szuflad Slim Box marki REJS.

Obok już wcześniej oferowanych przez REJS systemów organizacji m.in. relingów, a także wykonanych z tworzywa sztucznego wkładów, teraz wnętrza Slim Box możemy funkcjonalnie podzielić i uporządkować za pomocą metalowych ram, przegród i pojemników. Pozwolą one zabezpieczyć przechowywane produkty przed przesuwaniem się i mieszaniem podczas otwierania i zamykania szuflady, a także posegregować je w taki sposób, by każda rzecz miała swoje miejsce.

Nowe metalowe ramy i dopasowane do nich przegrody dostępne są w trzech szerokościach: 88, 176 i 264 mm. Każda rama wyposażona jest w jedną przegrodę, ale – jeśli tylko chcemy, możemy zamontować ich więcej – dwie, trzy, cztery... Oferowane są w dwóch kolorach: białym i grafitowym.

Ramy i przegrody dostosowane są do szuflad o trzech głębokościach: 450, 500 i 550 mm. Przeznaczone są do szuflad niskich – tych, w których trzymamy drobiazgi, ale jeśli istnieje taka potrzeba można je również zamontować w szufladach o wysokości 185 mm. Wystarczy tylko użyć specjalnych płytek podwyższających, które mocuje się do ścianki frontowej i tylnej. W przypadku ramy o szer. 88 mm wystarczą dwa podwyższenia, zaś ram o szer. 176 i 264 mm – cztery. Każdy komplet płytek obejmuje dwie sztuki.

Uzupełnieniem systemu są specjalne pojemniki ze stali Inox, które można wsunąć do Slim Box (pasują do ram) i bez trudu wyjąć wraz z zawartością. Występują wyłącznie w szerokości 88 mm, ale dostępne są w trzech głębokościach: 88, 176 i 264 mm. Dzięki nim, przechowywanie i utrzymanie ładu wśród nawet najdrobniejszych elementów nie nastręcza problemu. Pojemniki bardzo łatwo utrzymać w czystości – można je nawet myć w zmywarce.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację