Regulamin wykorzystywania logotypów oraz zdjęć aranżowanych i produktowych firmy Rejs Spółka z o.o.

Pobranie logotypów oraz zdjęć prezentujących produkty z oferty firmy Rejs Spółka z o.o. w celu wykorzystania ich w działaniach promocyjno-reklamowych może nastąpić po zapoznaniu się przez Kontrahentów z poniższym regulaminem:

  1. W materiałach promocyjno-reklamowych, przedstawiających na zdjęciach produkty z oferty Rejs, w reklamie prasowej, w internecie, w katalogach własnych konieczne jest zaprezentowanie logotypów Rejs Spółka z o.o. zgodnie z Księgą Identyfikacji Wizualnej naszej firmy.
  2. Na zdjęciach prezentujących produkty z oferty Rejs Spółka z o.o. nie należy umieszczać informacji o innych producentach sugerujących pochodzenie produktu.
  3. Przy opisywaniu zdjęć wykorzystanych w materiałach prasowych, w internecie, w katalogach własnych można wraz z logotypem zastosować zapis: „producent – REJS”, „produkt z oferty REJS”, „fot. REJS”.
  4. W przypadku wykorzystania zdjęć do serwisu internetowego powinna znaleźć się informacja o producencie oraz przekierowanie do serwisu internetowego rejs.eu. W przypadku gdy na stronie Kontrahenta znajduje się również oferta konkurencyjna należy przy każdym zdjęciu umieścić logotyp bądź opis „fot. REJS”.
  5. Logotyp REJS podlega ochronie prawnej, dlatego używając go należy zawsze korzystać z oryginalnych plików, dostępnych do pobrania w dziale „Multimedia do pobrania”.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację