Specjalista ds. eksportu

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Zatrudnia ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Miejsce i rodzaj pracy: Rypin/praca hybrydowa

Zadania na stanowisku:

  1. utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych kontaktów
  2. doradztwo handlowe oraz techniczne dla zainteresowanych Klientów
  3. sprzedaż produktów z katalogu marki
  4. przygotowywanie ofert sprzedaży, prowadzenie polityki cenowej na powierzonym rynku
  5. realizacja procesu sprzedaży, promocja nowości, promocja wyprzedaży
  6. prowadzenie negocjacji handlowych
  7. dbanie o ciągłość w zaopatrzeniu Klientów
  8. udział w targach, delegacjach zagranicznych
  9. kontrola należności od zagranicznych kontrahentów
  10. sporządzanie planów i budżetu oraz analizy ich realizacji, osiąganie zaplanowanych celów (zgodnie z wcześniej przyjętym planem budżetowym)
  11. monitorowanie działań konkurencji
  12. współpraca z innymi działami wewnątrz firmy
  13. sporządzenie sprawozdań do bezpośredniego przyłożonego

Wymagania:

  1. realne doświadczenie w handlu, duża aktywność w nawiązywaniu pozytywnych relacji
  2. podstawowa znajomość branży meblarskiej (pracownikom przekazujemy wiedzę na bieżąco, dzielimy się doświadczeniem), nie jest to kompetencja obowiązkowa, natomiast mile widziana
  3. wysoka kultura pracy, dobra organizacja i samodyscyplina
  4. komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  1. profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  2. atrakcyjny, uzależniony od wyników system wynagrodzeń oraz stabilizację zawodową
  3. możliwość realnego rozwoju w przyszłościowej branży
  4. niezbędne narzędzia pracy
  5. wysoką kulturę współpracy

Jesteś zainteresowany ofertą? Prześlij swoje CV na adres e-mail: rekruacja@rejs.eu wraz z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację