Specjalista ds. celnych

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Zatrudnia ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. CELNYCH

Zadania na stanowisku:

  1. przygotowywanie dokumentów celnych w imporcie, eksporcie i tranzycie
  2. zgłaszanie towarów do odpraw celnych
  3. współpraca z organami celnymi oraz innymi organami państwowymi
  4. monitorowanie przebiegu odpraw
  5. reprezentowanie klientów firmy przed organami celno-skarbowymi
  6. obsługa celna przedsiębiorstwa w zakresie realizowanych dostaw oraz wysyłek poprzez przygotowywanie i kontrolę dokumentacji eksportowej i importowej oraz kontrolę rozliczeń należności celnych
  7. przygotowywanie deklaracji INTRASTAT
  8. współpraca z innymi działami oraz doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych
  9. przygotowywanie raportów i sprawozdań
  10. kontakt, współpraca z klientami i spedytorami

Wymagania:

  1. wykształcenie min. średnie
  2. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  3. dobra znajomość narzędzi informatycznych MS Office ( Word, Excel)
  4. praktyczna znajomość przepisów dotyczących procedur celnych, prawa celnego i dokumentacji celno-podatkowej
  5. znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  1. pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  2. możliwości nabywania nowych umiejętności
  3. niezbędne narzędzia pracy

Jesteś zainteresowany ofertą? Prześlij swoje CV na adres e-mail: rekruacja@rejs.eu wraz z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację