Przedstawiciel handlowy

REJS Spółka z o.o. jest producentem wyposażenia do mebli. Jesteśmy firmą rodzinną, zatrudniamy ponad 700 pracowników. Posiadamy rozległą krajową i zagraniczną sieć sprzedaży. Centrala firmy jest zlokalizowana w województwie kujawsko-pomorskim.

Poszukujemy osób, które swoją wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem chciałyby rozwijać sieć sprzedaży i markę REJS. Poszukujemy osób komunikatywnych, z inicjatywą i chęcią do działania. Cenimy kompetencje w zakresie znajomości rynku mebli.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Charakterystyka stanowiska

Przedstawiciel handlowy to zawód w dużym stopniu mobilny, nacechowany wysoką samodyscypliną kandydata, ale jednocześnie z perspektywami długoterminowej współpracy.

Główne zadania

- utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych kontaktów,

- doradztwo handlowe oraz techniczne dla zainteresowanych,

- sprzedaż produktów z katalogu marki.

Jakich kompetencji poszukujemy?

- realnego doświadczenia w handlu, dużej aktywności w nawiązywaniu pozytywnych relacji,

- prawa jazdy kategorii B,

- podstawowej znajomości branży meblarskiej (pracownikom przekazujemy wiedzę na bieżąco, dzielimy się doświadczeniem), nie jest to kompetencja obowiązkowa, natomiast mile widziana,

- wysokiej kultury pracy, dobrej organizacji i samodyscypliny.

Co możemy zaproponować?

- atrakcyjny, uzależniony od wyników system wynagrodzeń oraz stabilizację zawodową,

- możliwość realnego rozwoju w przyszłościowej branży,

- niezbędne narzędzia pracy łącznie z samochodem, laptopem, telefonem i innymi dodatkami,

- wysoką kulturę współpracy.

Obszar wykonywania obowiązków zawodowych

- poszukujemy handlowca na każde z województw (preferencje dotyczące lokalizacji wykonywania obowiązków zawodowych możecie Państwo umieścić bezpośrednio w wiadomości do naszego oddziału)

Jak aplikować?

Prosimy o dokumenty aplikacyjne wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych odpowiednio na maile:

lukasz.klimasara@dekores.eu lub daniel.jasinski@rejs.eu.

Tytuł wiadomości to stanowisko oraz preferowane miejsce pracy.

Klauzula danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację