Operator kamery / Montażysta video

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Zatrudnia ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR KAMERY/MONTAŻYSTA VIDEO

Zadania na stanowisku:

  1. organizacja studia filmowego (ustawienie sprzętu i obsługa: kamer / oświetlenia / dźwięku),
  2. umiejętność obsługi kamery/aparatu fotograficznego,
  3. produkcja materiałów video - produktowych, firmowych, eventowych (nagranie, udźwiękowienie, oświetlenie),
  4. montaż nagranych materiałów,
  5. tworzenie grafik do zmontowanych nagrań.

Wymagania:

  1. znajomość technik filmowania/montażu,
  2. znajomość obsługi programów do montażu i animacji (Adobe Audition, Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects),
  3. dobra znajomość Adobe Illustrator/Photoshop/Corel (tworzenie/edytowanie grafik do nagrań),
  4. znajomość obsługi social mediów (YouTube, Instagram, Tik Tok, Pinterest),
  5. doświadczenie w realizacji vlogów, relacji, rolek będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  1. pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  2. profesjonalne wdrożenie do pracy,
  3. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  4. możliwość realnego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  5. miłą atmosferę w dynamicznym zespole.

Jesteś zainteresowany ofertą? Prześlij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@rejs.eu wraz z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację