Kontroler jakości

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Zatrudnia ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim.

Obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy: Rypin (kujawsko-pomorskie)

Opis stanowiska:

  1. kontrola przebiegu procesów technologicznych,
  2. odbiór jakościowy wyrobów gotowych i podzespołów,
  3. przeprowadzanie kontroli wejściowej detali i surowców dostarczonych do produkcji przez dostawców,
  4. rozpatrywanie reklamacji i analiza przyczyn ich powstawania,
  5. nadzór nad wyposażeniem pomiarowym,
  6. wzorcowanie przyrządów pomiarowych,
  7. sporządzanie raportów, prowadzenie rejestrów, kart dokumentujących przebieg pracy,
  8. współpraca z innymi działania w celu doskonalenia jakości produktów.

Wymagania kandydata:

  1. wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),
  2. minimum 2 lata doświadczenia w produkcji przemysłowej w branży metalowej, na podobnym stanowisku,
  3. dobra znajomość zasad rysunku technicznego oraz obsługa urządzeń pomiarowych,
  4. mile widziana znajomość Autocad,
  5. znajomość pakietu Microsoft Office,
  6. znajomość standardów jakościowych,
  7. komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  1. praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  2. niezbędne narzędzia pracy,
  3. rozwój zawodowy i zdobywanie nowych kompetencji.

W celu sprawnej weryfikacji złożonych ofert aplikacje zawierające CV prosimy podpisywać imieniem i nazwiskiem oraz nazwą stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację