Informatyk – specjalista ds. systemu ERP

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Zatrudnia ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim.

W związku z rozwojem rynku, a także kanałów dystrybucji poszukuje kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SYSTEMU ERP

Zadania na stanowisku:

  1. udzielanie wsparcia technicznego oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy, związanych z pracą w systemie ERP;
  2. tworzenie raportów systemowych;
  3. ścisła współpraca z innymi działami firmy przy rozwiązywaniu problemów systemowych;
  4. tworzenie dokumentacji oraz instrukcji.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe informatyczne;
  2. znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych (Oracle);
  3. min. 2 lata doświadczenia w pracy z systemami ERP;
  4. znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji;
  5. umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  6. prawo jazdy kat. B;
  7. komunikatywność, dyspozycyjność, ukierunkowanie na rozwój.

Znajomość oprogramowania ImpulsEVO będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  1. pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  2. pracę zespołową, ale stawiamy na dużą samodzielność;
  3. absorbującą pracę w dynamicznym środowisku;
  4. możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  5. profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku;
  6. niezbędne narzędzia pracy.

Jesteś zainteresowany ofertą? Prześlij swoje CV na adres e-mail: rekruacja@rejs.eu wraz z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację