Weź udział w II turze ULTRA PORANKÓW z Rejs

Weź udział w II turze ULTRA PORANKÓW z Rejs

Firma REJS, po letniej przerwie, ponownie otwiera drzwi dla swoich klientów, zapraszając ich na niezwykłe ULTRA PORANKI, które rozpoczniecie niezwykle zdrowo od fit śniadania przygotowanego przez dietetyków. Te wyjątkowe spotkania są pełne atrakcyjnych okazji, inspirujących prezentacji produktów, fachowych porad oraz, co najważniejsze, zdrowego i smacznego śniadania. To prawdziwa uczta dla zmysłów, która rozpocznie się już 12 września o godzinie 8:00.

ULTRA PORANKI to cykl kilkunastu unikalnych spotkań, które odbywają się na terenie całego kraju - w punktach handlowych REJS i w naszych partnerujących hurtowniach. To okazja, podczas której stolarze i pasjonaci meblarstwa mogą zgłębić naszą bogatą ofertę produktową. Będzie można poznać zarówno nasze już znane i cenione rozwiązania, jak i te najnowsze, dopiero debiutujące na rynku. Dodatkowo, nasi eksperci udzielą praktycznych wskazówek dotyczących zastosowania i montażu naszych produktów.

Wśród prezentowanych akcesoriów szczególną uwagę zasługują nasze innowacyjne systemy szuflad Ultra Box oraz produkty z linii Maxima PURO i Variant MULTI. Będą dostępne także popularne rozwiązania, takie jak cargo, cornery i szuflady, a także solidne zawiasy z linii Basic, Regular i Expert, zlewozmywki marki Brande oraz systemy przesuwne Laguna.

A to jeszcze nie koniec korzyści! Dla uczestników ULTRA PORANKÓW przygotowaliśmy specjalne, atrakcyjnie obniżone ceny na wybrane akcesoria i komponenty meblowe. Te wyjątkowe rabaty dostępne będą tylko w dniu trwania ULTRA PORANKA.

W każdym punkcie handlowym będzie jeden ULTRA PORANEK.  Poniżej harmonogram.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych niezwykłych porankach, które obfitują w inspirację, nowości i smakowite fit śniadania. Do zobaczenia!

 

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację