„Twój profit” ma już rok

„Twój profit” ma już rok

Program partnerski „Twój profit”, w ramach którego za zakupy w naszych punktach handlowych można otrzymać nie rabaty czy gadżety, ale realne pieniądze, właśnie obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji wprowadzamy nowe promocje. Jakie? Zobaczcie sami!

„Twój profit - złotówki za zakupy” to unikalny program partnerski, który firma REJS wprowadziła jesienią 2017 roku. Od razu spotkał się on z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród naszych klientów i partnerów. Jego absolutna wyjątkowość polega na tym, że za dokonywanie regularnych zakupów w sieci punktów handlowych REJS, uczestnicy programu otrzymują realne pieniądze, które mogą wydać na co chcą. I – co ważne – gdzie chcą!

Teraz, z okazji pierwszych urodzin programu, przy zakupie nowości z linii Maxima EVO i Maxima Silva, a także szuflad Slim Box w kolorze białym, można otrzymać podwójną premię. Innymi słowa – dwa razy więcej pieniędzy wraca do kupującego!

Warunkiem uczestnictwa w programie było i jest wypełnienie specjalnego formularza, który jest dostępny w punktach REJS. Po dokonaniu rejestracji klienci otrzymują specjalne karty płatnicze, na które przelewane są odpowiednio wyliczane kwoty za zakupy (warunkiem jest niezaleganie w płatnościach). Za pomocą kart można zapłacić za zakupy w każdym sklepie, honorującym karty płatnicze lub w sieci REJS. Możliwa jest nawet wypłata w bankomacie (opłata za wypłacenie gotówki zależna jest od rodzaju bankomatu).

Uczestnictwo w programie umożliwia także korzystanie z szeregu atrakcyjnych rabatów w sklepach REJS zlokalizowanych w różnych częściach kraju. W punktach tych znaleźć można bogaty asortyment wielu uznanych dostawców produktów, narzędzi i elektronarzędzi niezbędnych w meblarstwie.

 

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację