Mamy Laur Konsumenta 2019!

Mamy Laur Konsumenta 2019!

Miło nam poinformować, że marka REJS po raz kolejny zdobyła prestiżowe wyróżnienie Laur Konsumenta 2019! Ta nagroda cieszy nas tym bardziej, że na produkty głosują ci, którzy z nich korzystają – sami użytkownicy.

Laur Konsumenta to coś więcej niż plebiscyt. To ogólnopolski projekt konsumencki mający za zadanie wyłonienie produktów, marek i usług cieszących się zaufaniem i popularnością wśród użytkowników. Dlatego też, w różnych kategoriach zwycięzców wskazują nie jurorzy, ale sami klienci, którzy mogą dowolnie oddawać swoje głosy.

Co ważne, konkurs daje korzyści wszystkim stronom – zarówno producentom i dystrybutorom, jak i klientom ostatecznym. A to dlatego, że dostarcza wiedzy o realnych potrzebach i oczekiwaniach. Pierwsza grupa dowiaduje się jakie produkty i usługi są obecnie najbardziej popularne w konkretnych kategoriach. A to pozwala jej udoskonalać swoją ofertę i wprowadzać do niej niezbędne innowacje. Z kolei druga grupa – klienci ostateczni, dzięki Laurom mogą podejmować lepsze decyzje zakupowe. Wybierając produkty, którym ufają już inni konsumenci, decydują się na sprawdzoną jakość.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację