I Targi Akcesoriów i Płyt Meblowych w Rypinie

W dniu 19 czerwca 2015 roku na terenie hurtowni REJS odbyły się I Targi Akcesoriów i Płyt Meblowych w Rypinie. Targi zostały objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Rypina.

Inicjatywa zorganizowania Targów Akcesoriów i Płyt Meblowych w Rypinie powstała na podstawie zauważalnego rozwoju lokalnego rynku akcesoriów meblowych skupionego w regionie kujawskim i dobrzyńskim. Ujawniane potrzeby konsumentów, rozwój meblarstwa w postaci zakładów stolarskich oraz zwiększająca się oferta nowoczesnych akcesoriów i narzędzi meblarskich skłoniła firmę REJS do szerokiej prezentacji dostępnych produktów.

Do wspólnej inicjatywy zostali zaproszeni czołowi producenci i dostawcy najlepszych marek akcesoriów meblowych, które znajdują się w ofercie sieci sprzedaży REJS. Lokalni producenci mebli, drobne zakłady stolarskie i fabryki mebli otrzymały spójną i kompleksową ofertę. Tak przygotowana baza zaopatrzenia i dostępności najlepszych produktów, w tym płyty meblowej może przyczynić się do rozwoju konkurencyjności lokalnych producentów a w przyszłości rozsławić region kujawski i dobrzyński jako centrum zaopatrzenia meblarstwa.

Wyrażamy nadzieję, że  Targi wpiszą się na stałe w kalendarz imprez branżowych w regionie, że będą odbywały się cyklicznie zwiększając zasięg terytorialny wokół naszego regionu.

Impreza została podzielona na dwie części – pierwsza polegała na spotkaniu producentów mebli z dostawcami akcesoriów, prezentacji oferty, instruktażu montażu czy regulacji systemów. Druga część to spotkanie integracyjne – gdzie oprócz biesiady przy grillu, klimatycznej muzyce na żywo goście mieli okazję wziąć udział w konkursie, w którym przydały się jak najbardziej umiejętności i kompetencje projektowe i konstrukcyjne. Doskonałe humory, sprawność techniczna, gotowość do zabawy – widać na załączonych zdjęciach. 

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację