W drodze po Dobry Wzór 2018

System szuflad Comfort Box marki REJS otrzymał rekomendację do udziału w konkursie Dobry Wzór 2018 Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Nagroda ta, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych laurów przyznawanych najlepiej zaprojektowanym produktom.

Dobry Wzór to pierwsza polska nagroda w dziedzinie wzornictwa i designu. Przyznawana przez IWP od 1993 roku, właśnie świętuje jubileusz 25-lecia. Nagrody przyznawane są w dziewięciu kategoriach (dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania, nowe materiały, transport i komunikacja, moda i akcesoria). Wszystkie produkty i usługi w ramach konkursu poddawane są dwuetapowej ocenie. W pierwszej eksperci wyłaniają finalistów, w drugiej multidyscyplinarne jury wskazuje laureatów konkursu.
Co szczególnie ważne, do konkursu Dobry Wzór nie można się zgłosić samemu. Uczestnikami rywalizacji mogą być wyłącznie firmy zaproszone do wzięcia udziału przez grono niezależnych ekspertów. Powołani przez IWP specjaliści w ramach nieustannie prowadzonego monitoringu rynku sami wskazują produkty i usługi, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie. W tym roku wskazali m.in. system szuflad Comfort Box marki REJS.

Szuflady na medal
Comfort Box to zaawansowane systemy szuflad frontowych i wewnętrznych, które dają użytkownikom ogromne pole do personalizacji. Mamy tu do wyboru nie tylko wiele rozmiarów, ale też opcji wykończenia i sposobów organizacji wewnętrznej – w dwóch słowach: szerokie możliwości. Duży udźwig, wytrzymałe prowadnice pełnego wysuwu, miękki dociąg i dostępny opcjonalnie system push – open zwiększają komfort otwierania i zamykania.
Szuflady Comfort Box sprawdzą się do przechowywania m.in. naczyń, garnków, produktów spożywczych oraz wszelkich kuchennych akcesoriów – tych drobnych i tych całkiem dużych. Modele wyprofilowane pod zlewozmywak pozwolą zagospodarować przestrzeń, która zazwyczaj pozostaje w naszych kuchniach niewykorzystana. A jeśli tylko zechcemy – możemy zamienić je w miejsce ułatwiające segregację śmieci: wystarczy tylko do głębokich szuflad wstawić pojemniki na odpady, które również znajdują się w ofercie REJS.
Ponadto Comfort Box obejmuje system organizacji wewnętrznej (relingi, uchwyty, stelaże), który pozwala zachować ład w szufladzie. Co istotne – raz ustawiony system możemy później z łatwością modyfikować, swobodnie dostosowując go do rodzaju i gabarytów przechowywanych produktów i naszych, zmieniających się oczekiwań.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację